Forumda Yeniyim...

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve SCHWARZXXL tarafından 27 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 76 üye.
  1. Hercai

Hercai Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    cok sacma oldugunu dusunuyorum aynısı benım basıma geldı ben sureklı forumunuz takıp edıyorum ama sadece takıp edıyorum hıc yorum yazmam gerekmedı cunku cok bılgı sahıbı degılım ve baskaları gıbı varsayımlar uzerıne yorum yazmak ıstemedım..fakat forumunuzu okuduktan sonra bende proteın tozu almaya karar werdım ve olculerıme gore nasıl proteın tozu almak ıstedıgımı sormak ıcın uye oldum benım olculerımın aynısı baska bırınde olabılır mı yanı boyle bı konunun acılmasına ımkan yok 3gun beklıcekmısız peh iyi beklerız bakalım.

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum

bu özelliğin gerçekten işe yaradığı yazdığınız mesajdan ortaya çıkıyor zira ölçülere göre protein tozu önerilmeyeceğini forumu iyice okuduğunuzda anlayacaksınız..

3. Hercai

Hercai Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    konuyu acmak ıstemedım yerı degıl dıye ama proteın tozu sıtenızde kımılerı kılo aldırır kımılerı kılo werdırır dıyor ben zayıf bırı oldugum ıcın bende ıse yarayıp yaramıyacıgını sorucaktım yanı sorularımdan bır tanesı buydu ayrıca uyelerle tartısmaya gırerek nasıl yanlıs secım yaptıgımızıda gostermıs oluyosunuz sadece yenı olanlar mı sacma konular acıyor ya da her yenı olan sacma konu mu acıyor ayrıca ılk mesajı yazan arkadasın uslubuda hıc dogru degıl dedıgım gıbı cok sacma bu dusunce.eklıyım dedım o halde sadece admınlerın konu acmasına ızın werın bızde tecrube edınmemıs kısılerın laflarına ınanmayalım hala dıyorum cok sacma.

Son düzenleme: 24 Eylül 2010
  4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Hercai merhaba,

Saçma olduğunu düşünebilirsiniz herkes aynı düşüncede olamaz. Ancak bizde bir çok forum gibi çok mesaj olsun forumumuzda diye düşünebilirdik, fakat bizim için bunun hiçte önemi yok. Önemli olan bu forumda ziyaretçi ve üyelerin mümkün olduğunca bilgilere rahat bir şekilde ulaşabilmesidir.

Bu başlıkta fikrini yazan üyelerimizin çoğunluğu bu kararın çok doğru olduğunu düşündüğünü sizde okuyabilirsiniz.

Yeni üyeler genelde bu forumu geyik yapabilecekleri bir forum zannediyor, bir çoğu nasıl kilo aldırım, nasıl kilo veririm gibi 10larca kez sorulan soruları araştırmadan soruyor. Biz bunu önlemek istiyoruz.
    Çoğunluğu kuralları okumayıp, kural dışı başlıklar açıyor. Üyelerimiz zamanla çok farklı olan kurallarımızın farkına varıyor, bu nedenle forumda her gün başlıklar kilitlenip kapatılıyor.

Protein tozları hakkında genel başlıklar vardır bunlar dışında sizin merak ettiğiniz konu kaç defa tartışıldığını arama yaparak görebilirsiniz:
    https://www.google.com.tr/#hl=tr&so...=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=7009cd1dbb7d84a4

Kilo Verme İle İlgili En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kilo-verme-le-lgili-en-t11369.html?p=110967

Beslenme İle İlgili En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenme-le-lgili-en-ok-t11364.html?p=110961

Kilo Verme İle İlgili En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kilo-verme-le-lgili-en-t11394.html

En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Bu konularada göz atabilirsiniz.

Biz mükemmeliz demiyoruz ancak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

İyi forumlar

ArOyLi bunu beğendi.
  5. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Aslında Forumun en tepesine yanıp sönen bir SSS barı konsa çok iyi olur...

6. Rom

Rom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    çok güzel bir yöntem fakat şuan acil öğrenmem gereken bir konu var ve ne sitede nede internette böyle birşeye rastlamadım ve doğru olan yerede konu açamıyorum bana bir yol gösterebilirmisiniz rica etsem....

7. sierraleone

sierraleone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bırak konu acmaya cvp yaz olayı bile yok..cok sacma olmus forum düzeni.ben de yeni üyeyim ama forum yapısı hosuma gitmedi.

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    yeni başlayan birinin sorabileceği tüm soruların tamamına yakınının cevapları forumda zaten mevcut..ama zaten aramaya sevketmek..
    arama yaptığınızda inanın bu bilgilere ulaşabileceksiniz

9. danad08

danad08 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar şu adminin beni siteden atması için ne yapmam lazım.ne yaparsam nickim silinir.devamlı mailime siteden bilgiler falan geliyor.istemiyorum yahu.

10. türkkası

türkkası Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Her ne kadar derdimi anlatacak ve derman aradığım konu için 3 gündür beklesemde ve 3 gün daha bekleyecek olmam gereksede, çok yerinde bir uygulama bu bence. İyi olmuş.

Not: Forumu 1 yılı aşkın süredir takip ediyorum, soracağım soruya ve sıkıntıma net bir cevap gerçekten yok :) Ama 3 gün sonra inşallah bulacağım cevabımı, önerileri, tavsiyeleri.

Bu zaman zarfında da kaliteli bir fotoğraf makinası edineyim :)

diez bunu beğendi.
  11. ArOyLi

ArOyLi Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Yaptığınız bu uygulamaya katılıyorum. Yaklaşık 1 senedir forumu takip ediyorum, soru sormaktansa biraz daha araştırıp aradığım cevapları bulmaya çalışıyorum.

Bu Düşünce gerçekten çok iyi bizim için. thums:

12. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    bence bu kadar süre kısıtlaması gereksiz olmuş açık söyleyeyim. mesela steroidlerle ilgili 1 hafta beklemem gerekecek ama ben bu foruma gayet ciddi bir şekilde benden tecrübelilerden bilgi almak, daha yenilere yardım etmek için girdim. hiç değilse beklememiz gereken süreleri biraz kısarsanız sevinirim

13. Scott Adkins

Scott Adkins Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    herkese özel msj atılmalı gerekirse bu konu

14. pernalonga

pernalonga Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    bu uygulama yanlızca başlık açmayı kapsamıyor heralde açılan başlıklara mesaj atamıyorum zira

15. st-pierre

st-pierre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    açıkcası katılmıyorum bence yanlış bir karar, siteye soru sormak için şu an üye oldum tabikide sorumu sorup elimi ayağımı çekip siteye birdaha girmemezlik yapmayacağım fakat bunu yapan olsa dahi eleştirmemek gerek sonuç itibariyle insanlar buraya soruların cevaplarını almak bilgi edinmek için geliyor ve üye sayısının da bu şekilde arttığını unutmamak gerek tabi bunun konuyla alakası yok ama belirtmek istedim. soracağım sorunun bi kaç benzerini araştırarak buldum fakat tam benim soracağım soruya karşılık gelmediği için yeni konu açmak durumundayım fakat beklemem gerekiyormuş şu an soramıyorum tabiki 1-2 gün beklesem sorun değil fakat neden kurunun yanında yaş da yansın ki ? araştırmadan aynı soruyu yada saçma basit bir soruyu soran insanların saygısızlık yaptığını düşünen varsa cevap vermesin zaten konu kaybolup gidecektir, yazdığınız gibi iyi niyetli bir üye soruya cevap veriyorsa, bunu saygısızlık olarak görmüyosa bu sizi neden rahatsız ediyor? bence saygıyı daha çok hakarete varan kelimeler cümlelerle ölçsek daha doğru olur. ayrıca her insanın benim ya da çoğumuz gibi bilgisayar başında saatler geçirecek kadar vakti olmayabiliyor, soracağı sorunun cevabını almak için basit yola gitmesinde bi kötülük görmüyorum ben. tabiki haklı olduğunuz noktalarda var fakat yeni üyelere konu açmayı kapatarak buna çözüm bulabilceğinizi düşünmüyorum. sizin dediğiniz niyette olan bir insan aaa konu açamıyormuşum o zaman araştırıyım bakiyim neymiş demek yerine konu açabildiği zaman ya da ilerde başka bi sorusu olduğu zaman zaten aynı şeyi yapacaktır. tabi forumda yeni olduğum için benim fikrim böyle çoğunluğun buna katılmayacağını tahmin edebiliyorum. ilk mesajım olduğu içinde yeni üyeyim hatam olursa özür dilerim diyerek lafa başlayacaktım ama yeni geldiğim yere pek hoş karşılanmamış gibi hissettim bu yazıyı okuyunca. yeni konu açıp lafa böyle girsem belkide banada araştırmadan gelmiş aynı soruyu sormuş saygısız diyip sorunumla ilgilenilmeyecek mi ? ben böyle hissettim. uzun yazıdan ve imla hatalarımdan dolayı özür dilerim kendimi de pek iyi ifade edebilen birisi değilim umarım bunu bu şikayetimde başarmışımdır. ayrıca birde belirtmek istiyorum bilgi hakedenin değildir, her türkü insanın doğru bilgiyi öğrenmesi gereklidir. insanlara böyle ters yaklaşıp onları bilgisiz bırakmak yerine bence sabırlı ve iyi niyetli bi yaklaşımla onlara yardımcı olmaya çalışmamız lazım özelliklede site yöneticilerinin bu niteliklere sahip olması gerektğini düşünüyorum teşekkürler

Son düzenleme: 17 Şubat 2012
  16. NacHo

NacHo Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fen Bilimleri Fakültesi
    attığım her mesaj beklemeye alınıyor. Neden acaba..

17. henshav

henshav Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    13
    meraba arkadaşlar ''KENDİNİ TANIT'' linki kırık.....

18. shadow_yakuza

shadow_yakuza Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik Personel
    Yer:
    Manisa
    Merhaba,
    Bu sporla yaklaşık bir yıldır. Uğraşıyorum. Daha önce hiç ek takviye almadım. Konu hakkında yardımcı olmak isterseniz sizlerle paylaşmak istediklerim var.

saygılarımla,

19. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

eğer yönetimin imkanı varsa, çok mantıklı bir öneri...

20. shadow_yakuza

shadow_yakuza Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik Personel
    Yer:
    Manisa
    kilitlenen mesajlar hk.

Kilitlenen mesajları açmak tekrar aktif hale getirmek için ne yapmak lazım.

a32

Sayfayı Paylaş