Forumda ki Kavga Konuları Kaldırılmalı mı ?

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve AmericanHistoryX tarafından 11 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Kaldırılmalı mı ?

1. Evet, Bir spor forumunda bu tür konuları uygun bulmuyorum. Kapatılsın..

65,6%
  2. Hayır, Bence Zararı yok..

34,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    burası çocukların gönlünü yapma forumu değil. vg forumu. çocukların bu tarz dertlerini başka sitelerde paylaşması lazım. buranın adı bodyforumtr . dövüş kulübü değil.

wolf13, omrbrk ve demircan256 bunu beğendi.
  2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Aynen katılıyorum....

wolf13 ve gameover bunu beğendi.
  3. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    cengaverler dediğin türk toplumu , yani biziz. buna çözüm nasıl bulabilirizki, sansür yaparsan işte, bu adamlar bununla ilgili herhangi bir yeni fikir sahibi olamaz. bildiğini okumaya devam eder.

4. AmericanHistoryX

AmericanHistoryX Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    Türk toplumu böyledir, cengaverdir diyip bunu kabullenmek mi gerekiyor yani ?
    Az önce yukarıda, sen bu sayfadakileri sürü piskolojisine benzetmiştin. Peki bunu kabullenmekte öyle olmuyor mu? Forum içi nasıl mı çözüm buluruz, eğer sana yazdığım cevabın bi kısmını değilde tümünü okursan orada nasıl olduğu yazıyor.. Direk konuyu kapatın sansürleyin demiyorum. Doğru yolu gösterin ondan sonra kapatın diyorum..

wolf13 bunu beğendi.
  5. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili AmericanHistoryX,

niye kendini yoruyosun. cengaverlerin gönlünü hoşnut etmek için meydana getirilmiş bir oluşum değil bu forum. cengaverler güreş falan tutsun en azından :)

vg vgdir. olayımız budur. olayımız cengaverlik değil vg.nin incelikleri hakkında bilgi edinerek hobimizi devam ettirmektir. yaşasın vg.

şiddet sever gencecik arkadaşlara amerikan güreşini tavsiye etmekteyim :)

wolf13, demircan256 ve AmericanHistoryX bunu beğendi.
  6. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Bence kapatılmalı. Çocukça konular gerçekten. Adam dövmek için mi ağırlık çalışıyoruz?

wolf13 ve demircan256 bunu beğendi.
  7. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    dümdüz düşünmeyin dedikçe, sağına soluna duvarlar örüp halen aynı şekilde konuşuyorsun.

kapat o zaman dertleşme bölümünü de ? , yada güç sporları kısmını.

çocuk 16 yaşında,, yahut 17 yaşında.

daha ne yaptığının farkında bile değil. ( abisi değilmisin, yol göster, yada göstermeye çalış en azından, niye tokatı vurup kapatıyorsun ağzını? )

adam gibi anlatsan ona, + ve - yanlarını çok mu zor yani bunu yapmak?

yok ama adım gibi eminim, sizde o cengaverlerden birisisiniz real hayatta.

çünkü sendede düşünce yetisi gördüğüm kadarıyla sınırlı, aynen bu herşeyi kavga ile çözebileceğini düşünenler gibi.

wolf13 ve qubar bunu beğendi.
  8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    doğru yere açıldığı, kurallar dahilinde olduğu , insanları tahrik etmediği, kötü örnek olmadığı sürece başlıklara müdahale edilmez..
    başlıklar saçma yerlere kayıyorsa zaten müdahale edilir..gözden kaçıyorsa yönetime bildirirseniz yine müdahale edilir..

gameover, wolf13 ve aneximandros bunu beğendi.
  9. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili Samet22,

ayrı dünyaların insanlarıyız ve inan duvarsız biriyimdir :)

dövüş-kavga-şiddet konularında kimseye laf anlatılamıyor. akıl-mantık ve basiret bu tarz konularda bağlanıyor. çünkü bu konular egoların oldukta şiştiği konular.

basiretin bağlandığı yerde dediğin şey imkansız gözüküyor. 1 tane şiddete karşı mesaj yazılsa 10 tane şiddet konulu mesaj yazılıyor.

sonuçta şiddete yönelik açılan başlıklarda yine şiddet hakim oluyor.

umarım anlatabilmişimdir.

saygılarımla.

wolf13 ve demircan256 bunu beğendi.
  10. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    ya tanımasam bu forumda full kavgacı, it kopuk tipler var sanıcam.

kaldırdın başlıgı kitledin, ne dğişecek bunu söyle? cocugun fikirleri değişecekmi:?

wolf13 bunu beğendi.
  11. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    hala farklı frekans. benim bu foruma girme sebebim sporla ilgili çeşitli incelikleri öğrenmek. şiddetvari fikirleri değiştirmek değil. sporla ilgileniyorum ben. dövüşmek isteyenlere akıl hocalığı yapmak gibi bi misyon edinmedim.

demircan256 bunu beğendi.
  12. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    edinmemişsen girme, senı rahatsız eden ne o zaman?

girmezsin başlığa olur biter. bu kadar basit.

sadece sporla ilgili kısımların + kısmına basarsın, diğer bölümleri görmezsin bile.

- ye basıncada oralar gozukmez, bak öyle özellikler var.

neyi savunduğundan bile haberiin yok.

frenkas şu bu diyip kendi kendiniğ rahatlatma.

13. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Dövüşmek isteyenlere akıl hocalığı yapmak gibi bi misyon edinmediysen,Dövüşmek isteyenlere akıl verme,kendi doğrularını öğretme gibi bir misyonu da edinmemelisin.Kavga iyidir veya kötüdür tartışmıyorum.Kavgayı savunduğumdan değil ama isteyen kavga eder isteyen etmez.Bu onların insiyatifi.İnsiyatiflere karışıp insanlara etki etmek tamamen ahlak dışıdır.Ne demiş Oscar Wilde:"İyi etki diye bir şey yoktur.Etki denen şey tümüyle ahlaka aykırıdır,yani bilimsel yönden ahlakdışıdır."Çok canın sıkılıyorsa o tür konulara girmezsin.Giripte insanların insiyatifine karışmazsın.

demircan256 ve Samet22 bunu beğendi.
  14. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    anlamıyorum ki ben sizi. hem çocuğa abilik yapın doğru yolu gösterin diyosunuz. hem de o başlığa girme o zaman diyosunuz. hııımmm ilginç. ortada br paradoks var :)

ayrıca şunu söyliyim bu forumda girin başlıklara millete abilik yapın diye bi olay olmamalı. zaten de yok. ama saçma bi başlık açıldığında da girip bu olayların genç yaştakilerin saçma hevesleri olduğunu söylemekte çok normal bişey.

ben abi diil sporcuyum :)

Son düzenleme: 21 Haziran 2010
  15. zoparrat

zoparrat Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Edirne & İzmir
    hepsi konu dışı'na atılsın kaldırılmasına gerek yok

16. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    şiddetten niye uzaklaşamıyoruz. özellikle bir spor forumunda. konu dışı olacağına hiç olmasın.

17. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    anlamıyorumki ben seni, ne topice girmemeyi düşünüyorsun, nede girersen ne yapacağını.

ikisinide düşünme o zaman. bu kadar zormu? girme. gireceksen rahatsız oluyorsanda bir el at. ha onudamı yapmıorsun, çarpıya bas çık bu kadar basit.

laf oyunlarıyla cevap vermek bir tek bize özgü sanırım.

şuradaki küçük önermeyi bile çözemeyip, hangisini yapayım diye ikileme düşüyorsunya, hakkatten duvarsız, geniş bir insanmışsın.

18. zoparrat

zoparrat Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Edirne & İzmir
    şu alıntıyla cevap vermek isterim:

19. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Kötü çocuq...sakın laflarım yanlış anlaşılmasın..amacım tartışma yaratmak yada var olan tartışmayı körüklemek değil,ancak burda diyosunki kafana yatmıyorsa girme bu tür başlıklara..gameover'a ...ama şimdi burda bizlerde güme gitmiyormuyuz..sonuçta açılan konu başlığı bu değilmi....Forumda ki Kavga Konuları Kaldırılmalı mı ? ve bizde(ben) sadece görüşlerimizi yazdık...acaba onudamı yazmasaydık.

Gerçekten yanlış anlama sakın..sadece yanlışım varsa birdahaki sefere daha dikatli olmak maksatlı olarak soruyorum.

SAYGILAR.

20. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Hukuki olarak sıkıntı yaratmayacaksa ben her türlü düşüncenin dile getirilmesi gerektiğini savunuyorum. Ancak saygı sınırları içerisinde bu yapılmıyorsa işte buna karşıyımdır.

Forumda yeni üye olmuş geçen yaşça benden ufak genç birisi üretimi ve satışı yasaklı olan bir materyalin konusunu açtı. Haliyle tepkiler gördü. Arada bir tane de tepki vermeyip de nereden satıldığını soran bir başka birinin mesajıyla karşılaşınca işin hukuki sakıncasının da ötesine geçebilecek potansiyeli taşıdığını gördüm. Bir şeyler yazma gereği duyup cevap yazdım, ancak aldığım yanıt yazdığımın hemen ardı ardına uzunca bir hakaretlerle dolu bir metin olarak atılmıştı ve çok geçmeden hemen editlenip karşıt düşüncelere cevap vermeyeceğim diye değiştirildi. Bir süre geçtikten sonra konu da yönetim bölümüne taşındı.

Gönlümüz bu denli geniş ve hoştur ama ben bu foruma vücut geliştirme konuları için giriyorum birinci planda. Birçok forum eskisi arkadaşım için de durum böyle olduğunu en azından aramızdaki konuşmalardan biliyorum ve avam konulardan bir hayli de sıkılıyoruz. Bunun sebebi ise önem arz eden esas konuların böylesi konuların gölgesinde kaldığındandır. Buradan yönetimden isteğim son atılan mesajlar bölümünde ve yeni atılan mesajlar butonunu kullandığımızda konu dışı ve dertleşme bölümlerinin indexlenmemesidir. İsteyen orada istediğini konuşsun, ancak bizlerin esas önemsediği konularda iletişimimizin önüne geçilmesin.

Güç sporları bölümünde de bütün güç sporları tek tek açılıp altında o sporun konuşulduğu bir alan haline gelirse derli toplu bir hale kavuşur.

Sayfayı Paylaş