Forumda Küfürlü ve Birbirinizle Alay Edici Videolar Yükleyebilirsiniz

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Aeon_Flux tarafından 14 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Aeon_Flux

Aeon_Flux Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Malum videoyu gördükten sonra konuyu yönetimle paylaştım. Onlarda uygunsuz bişey görmemiş olucak ki herhangi bi dönüş olmadı. Yani böyle videolar yükliyebilirsiniz yasak değil bilginiz olsun.
    Yani yanlış duymadınız birbirinize klip armağan edemezsiniz yasak çünki ama birbirinizle alay edici videolar paylaşabilirsiniz. İçinde küfürde olsun yani önemli değil küfür erkeğin şanındandır.

Benimde banlanmamam için malum videodaki gibi Banlamayın L...n kelimesini mi kullanmam lazım acaba bu konuda bilgisi olan varmı ?

Unutmadan bi uyarıda daha buliniyim başka üyeler size göndermeler yapabilir ama sizin onlara cevap vermenizde yasak ona göre yani . Birkaç uyarıdan sonra troll damgası yersiniz sakın cevap veriyim demeyin onlar ne derse siz haklısınız diceksiniz . Acı ama gerçek kast sistemiyle yönetilen bir forumdasınız.

Gerçekleri yazdığım bu konu malum video konusu kadar açık kalabilicek mi acaba bunu zaman göstericek.

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    Sevgili Aeon_Flux ;

Sen neden alınıyorsun ki ,

Forum zaten monoton sürekli tartışmalar var dikkat edersen benim laf söylediğim üyeler bile altta teşekkür etmiş , sence alınmışlar mı hayır tabii ki de neden alınsınlar ki ,

Alıncak bir durum yok , küfüre de bu kadar takma , öyle bir küfür durumu da yok ,

Anlamıyorum uzun zamandır sürekli bir intikam alayım falan derdindesin , farkında mısın bilmem ama umurunda değil bu kimsenin ,

Katı olduğumda nedne katısın , eğlenceli olduğunda neden eğlencelisin ,

Kusura bakmasın kimse ama senin gibi troll üyeler çoğaldıkça daha çok yazmam ben buraya ,

Sana kaç kez iyi niyetle kibarca yaklaştım ama sen klasik bir kadın tavrı takınıyorsun aş bunları ,

Dünya senin istediğin gibi olmaz asla , kimse sana sürekli teşekkür etmek zorunda değil ve üzgünüm ama seni sevmek zorunda da değiliz ,

Burada ne sanıyorsun Dannt Boy banlansa yada hogan yada R10 hayatlarında bir şey mi değişcek mesela üzülürmüyüz :)

Konuyu bence çok uzatıyorsun benim de kaç tane başlığım silindi , takma bu kadar ,

Sanki sana birisi video çekme diyor çek paylaş ban yersende ben arkanda olucam . neden banlanasın ki :)

Kurallara aykırı bir durumda yok üstüne alınan varsa da çıkar zaten bana özelden mesaj atar bu şekilde başlık açmaz , bende o videoyu silerim olur biter ,

Sen forumu real hayattaki gibi illa ki birisi müdahale etmesi gerekn bir yer mi sanıyorsun değil ama aramızda zaten anlaşıyoruz biz öyle her konuda aman admin koş demiyoruz da ...

Konu fazla uzadı bence , iyi ki bir laf söylendi sana sonrada orda burda atıp tut yapma bunları hoş değil bu tarz davranışlar ...

D.n : bu arada forum eğer katı olacaksa bu konularda yani şamata makara yok ise konu dışı dahil bir çok bölümü kapatsınlar ve en önemlisi yetkin kişiler yorum yapsın , mesela anabolik forumda herkes yorum yapmasın çalıştığımız yerleri referans gösterelim adminlere , antrenman konusunda da aynı şekilde ... çünkü ilgisz bir çok insan var eğer ciddi bir tavır takıncaksak böyle takınalım ...

mesela sende atarsın neler yaptığını sadece o konuda yazarsın artık ...

Saygılarımla , Danny Boy ...

Son düzenleme: 14 Ağustos 2012
    IPMAN, Rambo16, themertyildiz ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Aslında bizim videolar forum için gurur kaynağı olmalı.
    Çünkü bu forumda tanışıp ne kadar iyi arkadaş olunacağını gösteriyoruz.
    Forumdaki üyelerin buluşup ,yaptıkalarının videosunu çekemsi ve paylaşması bence hoş.
    Zaten video başlarken dikkat ettiysen merhaba bodyforumtr diye başlıyorum.
    Yani videoyu kendimiz için değil forum için çekiyoruz,maksat eğlence olsun gülelim diye.
    Bizim buluşmalarımıza dahil olmak isteyen bir çok üye var ne kadar çok eğlendiğimizi görüyorlar sonuçta.
    Bence bu tarz videolara köstek değil destek olsan daha iyi olur.

IPMAN, Rambo16, themertyildiz ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Aeon_Flux, hogan'ın paylaştığı videoda, herhangi bir üyeye bir saldırı ya da sataşma yok. Forumdaki kuralların amacı forumun huzur içinde işleyişini sürdürmesi. Huzuru bozacağını düşünmediğimiz bir video için de insiyatif kullanıp, sadece "Lan" kelimesi geçiyor diye başlığı kilitlemeye gerek duymadık.

Konu aynı yere geliyor hep ama sizin başlığınızda, belli üyelere kinaye için video eklediğiniz açıktı. Bu da karşılıklı tartışmalara yol açtığı için silindi.

Daha önce de söyledim, size alakasız bir konuda gönderme yapıldığını düşünüyorsanız, bunu bize şikayet edersiniz, karşılık verip tartışma çıkarmazsınız.

Bizim amacımız üyeler arasında şahsi tartışmaların foruma yansımamasıdır. Bu şahsi husumetin hala sürmesine de anlam veremiyorum.

Aeon_Flux, Rambo16, themertyildiz ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. Aeon_Flux

Aeon_Flux Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Herkeze eşit davranılsın yani bana farklı başkasına farklı kurallar uygulanmasın. Ayrıca videonun 4:58 dakikasında forum üyesi xsteel e selam ne demek oluyor bu gönderme değilmi yani. El birliğiyle çocuğun üstüne giderek banlattınız bide arkasından selam söylüyorsunuz yazık yani ...

schwarzxxl yönetime konu için mesaj attım ama kimse dönüş yapmadı bende konu açmak istedim.

6. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Forumda, emin olun, elimizden geldiğince adil bir yönetim sergilemeye çalışıyoruz. Tekrar ediyorum, sizi rahatsız eden her türlü mesaj için "Moderatöre Bildir" seçeneğini kullanabilirsiniz.

Konunun tekrar bir tartışma ortamına dönmemesi için konuyu kapatıyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş