Forumda öyle yazılar görüyorum ki

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Lionss tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. tuna akis

tuna akis Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    Yag tutan degil tam olarak kolay yaglanip hizli verebilen. Catlak olusumunda 1. Siradayiz kisacasi :D sirtim harita gibi oldu hazir giyimde kendime birsey bulamaz oldum. Daha fit olmak icin crossfite gecis yapacagim.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28

Çatlaklar sıkıntı benimde kollarda var kötü duryor :D Cross fit salonu olsa bende gidicemde burada yok o yüzden body tercihim şu anki fit olarak hedefim murat boz vucudu yeni başlayanlar için ideal bence bide bi sorum olacak şu diyeti bitirdikten sonra protein diyeti uygulacam içerikler şöyle sizce yeterlimi 120 protein 106 karbonhidrat 320 kalsiyum 70 kiloya indigimde buna geçiş yapıcam :D

3. tuna akis

tuna akis Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    bilgi verebilirim ama diyetisyen değilim onu uzman biriyle görüşmeni öneriyorum. önemli olan sağlığın.

4. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen hocam :D bi ara diyetisyene ugrayım en iyisi :D

5. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    alttaki fotoğraf marc fitte ait o adam yıllardır fitness yapıyor instagram ve faceten takip ediyorum daha 21 yada 22 yaşında yanılmıyorsam ve sadece supplement kullanıyor. üstte paylastığın fotoğraftaki adamın vücuduna ise steroidsiz imkansız kim ne derse desin. steroidsiz öyle bir vücut yapılsın sporu bırakırım.

discovery bunu beğendi.
  6. ccmssx

ccmssx Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Hemen murat bozun bir fotosunu alıp salondaki hocaya gösteriyosun. Ben bunun gibi olmak istiyorum, ne kadar sürede olurum diyosun.

7. discovery

discovery Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    ust fotograftaki adamlar muhtemelen 120-130 kg ve %3-%4 yag oraninda arkadaslar. bu vucuda dogal yollarla ulasmak bencede cok zorun otesinde ve imkansiz. alt fotodaki arkadasin vucudu ise saglam calisma ve siki bir diyetle cok uzak degil. ama salonlar onun kadar olmayi isteyip bir arpa boyu yol alamadan calisip duran insanlarla dolu. coguda bir sure sonra vazgecip birakiyor.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

8. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Haha çok komiksin kardeşim brad pitt vucudu istiyorum diyenler gibi tanımlamışsın beni ki ben öyle bişey demedim farkındaysan zaman dilimi belirtmedim bunun gibi olabilirmiyim demedim sadece sordum şudur ki üstteki vucut yada alttaki vucut steroidsiz olurmu farkettim ki bu tarz vucut yapanlara steroid damgası vuruluyor bende merak ettim kullanmadan ne kadar ilerlenir bu spor hakkında gerekli herşeyi biliyorum bak gerekli diyorum yani bana lazım olanları 8 9 aydır ben bu forumdayım önceki üyeligim ban aldı şimdi açılmasına ragmen giriş yapınca hala banlı gibi o yüzden bundayım kısacası böyle bi davranışın hiç hoşuma gitmedi bunuda belirtmek isterim bu spora yeniden başlacam başladıgımda suplement olarak belki whey kullanırım oda okadar kilo başına 2 gram protein ve 2.5 gram karbo alıcam ki bu ideal olan abartmaya gerek yok şimdi karbo alınmadan protein alınırsa ne olacagını bilirmisin bilmem ben bunuda biliyorum ve herşeyi planladım şu anda diyete girmek için hazırlanıyorum saglıksız bi diyet yaparak 30 günde 6 7 kilo verip ideal kiloma gelicem sonrada vg ye devam edicem murat boz vucudunu 6 ayda yaparım murat ekto ben ise mezomorf um farkım üstüne 8 9 aydır aksatmadan karın kası çalışıyorum sadece gögüs ve omuzları geliştirsem murat boz halini alırım :D
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Mart 2014 ---
    Marc fitt oldugunu biliyorum :D motivasyon videolarının çogunu izledim desem yeridir üstteki ulises in de aynı şekilde :D
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Mart 2014 ---
    Bırakanlar düzgün beslenmedigi için bırakıyor düzgün beslenmeyince iyi vucut olmuyor kasların istediklerini vermez isen kaslarda sana küser işin espirisi bu :D o yüzden saglam beslenip iyi antrenman yapıp onlar gibi olanlar var hatta bi ara birisinle tanıştım adam hayatında vg yapmamış tahmini 40 44 cm kol vardır sıkmadan gerçekten ama inanmadım genetikte olsa okadar kol zor gibi geliyor :D

Son düzenleme: 26 Mart 2014
  9. clades

clades Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Steroidsiz usttekilerin seviyesine gelmek imkansîzdır. Alttakilerin seviyesine gelebilirsin ama bu kolay olacagı anlamina gelmez

10. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum gerçekten artık art niyet aramaya başladım ( kolay olmaz foto al salon sahibine flan göster ) bunların kolay olmayacagını bende biliyorum bu sporla bende ilgileniyorum bence üsttekini seviyesine gelinir eger uzun yıllar verirsen uzun yıllardan kastım 10 15 yıl gibi bi süreden söz ediyorum dedigim gibi ilk hedefim murat boz vucudu ondan sonrada marc fitt bu spor a ara vermemin sebebide gereginden fazla agırlıkla kasları zorlamam oldu yoksa devam ederdim şimdide sınavlar var onlarıda geçtimmi ALLAHIN İZNİ İLE yeniden başlacam :D

11. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    gelemezsin......

12. discovery

discovery Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    hic vg yapmamis bir insanda 40-44 cm kol olabilir. daha fazlasida olabilir. onemli olan yag orani yuzde kacti acaba o arkadasin? yag orani %7-%8 ler seviyesinde degilse, kol olcusunun bence cokta onemi yok.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

13. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Gördügüm kadarıyla yagsız birisiydi

14. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    alttakilere düzgün beslenmeyle zorlanmadan ulaşırsın ama üstteki resimlerdekiler gibi olmak için çok sağlam genetik yapı ve kusursuz beslenme/antrenman programı gerekiyor.

15. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Katılıyorum üsttekisi gerçekten aşırı derece iyi gelişim göstermiş birisi alttakine 2 3 yılda ulaşılır şu anki hedefim böyle bişey degil hafiften gögüs omuz flan yapsam yeter

Sayfayı Paylaş