Foruma Veda

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sehzadecelik tarafından 25 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    Saygı değer BFTR yönetimi ve değerli üyeler ;

Son 3-4 aylık dönemde hayatımda olumlu yönde çok büyük değişiklikler yaşadım.Ancak gördüğüm kadarıyla bu değişimi buraya nasıl oldu anlayamadım olumsuz yönde aktardım.Burda gereksiz yere insanlarla tartışmaya girdim aslında kendimce birşeyler ifade etmeye çalıştım ancak uslup konusunda hatalı davrandım.Benim attığım her mesajın yönetimi biraz daha uğrastırdığını farkettim ve bu mesajlar için uğrastıkları zaman sizlerden çalınıyor.buna hakkım yok.bu yuzden 25.04.2008 tarihi itibari ile üzülerekte olsa forumdan ayrılma kararı aldım.Bu zamana kadar sadece bu baslığı takip edeceğim ve başlıklarımdaki yazıları çıktı alıcam.

İsteyerek kimseyi kırmak istemedim bu yuzden hepinizden ayrı ayrı özürdilerim emin olabilirsiniz ki hepinizden birşeyler öğrendim bu yuzdende sizlere çok teşekkurederim hepinize önünüzdeki yaşamınızda her daim aydınlık ,başarılı bir gelecek dilerim.

Saygılarımla
    sehzadecelik

2. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Kişisel fikrim ,
    Foruma veda etmeni gerektirecek nedenler arasındaki,
    Gereksiz yere tartışmaya girmen veya kişileri rencide edebilecek,
    Sözcüler kullandıgını görmedim,
    Ama eğer
    Yöneticiler hatanı görmüş olsalardı gerekli uyarıları alırdın veya almışssındır
    Nihayetinde burası bir forum sayfasıdır ,
    Açtıgın konuya isteyen cevap yazar veya yazmaz,
    İsteyen okur isteyen okumaz,
    Gereksiz yere insanlarla tartışmaya girdiğini eğer düşünüyorsan,
    Kendini biraz dizginlersin ,
    problem çözülmüş olur thums:

sehzadecelik bunu beğendi.
  3. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    öz eleştiri yapabilmek güzel bişey...
    hayırlısı olsun

4. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA

sehzadecelik,bu aldığın karar senin için doğru bir karar olabilir..
    Fakat ne yalan söyleyim (sanalda olsa) bu duruma üzüldüm:(
    Aslında bu forumda bir aile ortamı var,insanlar birbirlerine saygıda kusur etmemek için ellerinden geleni yapıyorlar..

Hatırlarsan bir ara nick'ini yanlış yazdığım için polemiğe girmiştik,
    şu an düşünüyorumda çok gereksizdi, bende bir kaç defa bu duruma düşmüştüm,hata yapılabilir önemli olan hatamızı anlayıp sayın üyelerden o anda özür dilemeliyiz,bunuda özelden halledersek forumuda kirletmemiş oluruz, buradaki amaç diğer üyelerin senin özrünü görüp onaylaması değildir, hatalı olan kişi ve hata yapılan kişi arasında halletmektir...

Ayrıca bu forumun yönetim şeklide çok hoşuma gidiyor,gayet disiplinli ve takım halinde çalışan bir yönetim,buradaki herşey yerine göre yapılıyor, ciddiyetse -ciddiyet, komediyse- komedi,örnek vermek gerekirse, başka alanlarda açılmış olan A forumunada üyeyim fakat buradaki havayı orada bulamıyorum,üyenin birisi konu açmış ;Bilgisayarım çökmek üzere,içinde çok önemli dosyalarım var yardım edin lütfen diyor,diğer bir üye ise buna verdiği cevap;geçmiş olsun yenisini alırsın,,yalnızca bir örnek buna benzer çok konular var..

Son olarakta, bu aldığın karar tamamen sana aitse (herhangi bir zorunluluk dışında) gitme derim ,bunu kendi aramızda halledebiliriz,
    yani buradaki bahsettiğin davranışları engellemek bizlerin iradesinde olan birşeythums:

5. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Gerçekten ilginç bir karar. Bu kadar duyarlı ve kırılgan bir insan olman hayrete düşürüyor beni. Aslında gündelik hayatında bunu yapman doğal da; burada bu kararı alman ve bize ilan etmen şaşırtıyor. Otokontrolu bu kadar gelişmiş, insani değerleri yüksek bir insansan, yaptığın hataların farkına kısa sürede varıp;pişmanlığı belirtebilirsin. Ben bu durumdan sonra kendi açımdan çoğu şeyin telafi edildiğini düşünürüm; ama sen düşünmüyorsun. Msj ve tşk sayına bakılırsa bu forumda bayağı bir geçmişin var.
    Yine de garip; ama ayrılığın her şekli acı, insan hiç tanımadığı bir insan için bile ayrılık vakti gelince üzülebiliyor.

6. josh07

josh07 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Alanya
    @sehzadecelik, kararına saygı duyarak şöyle birşey söylemek isterim;içinde bulunduğumuz toplumda(burda forum oluyor) gelişimi ,ilerlemeyi sağlayan onu oluşturan insanların çeşitliliğidir,içinde bulunan insanların farklı renklerden oluşmasıdır(yanlış anlaşılmasın ırkçılıkla uzaktan yakından alakası yok)...bireyin topluma karşı yükümlülüğü olduğu gibi toplumunda bireye karşı yükümlülüğü vardır(yukarıda yazan insanların yapmış olduğu gibi kararını tekrar gözden geçirmeni istiyorlar)...sonuçta buradada zaman zaman insani duygular öne çıkabiliyor,öfke,kızgınlık,mutluluk,alınganlık vs... bencede tekrar kararını gözden geçirmelisin:)
    bu arada kafama takılan başka bir konuda neden 25.04.2008?:D

7. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer

bu yuzden 25.04.2008 tarihi itibari ile üzülerekte olsa forumdan ayrılma kararı aldım.Bu zamana kadar sadece bu baslığı takip edeceğim ve başlıklarımdaki yazıları çıktı alıcam.

bu yuzden 25.04.2008

saygılarımla

8. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    sayın sehzadecelik.öncelkle aldığın karara saygı duyuyorm...az çok birbirimizi takip ederiz ve bn açıkçası söyliim senin gereksiz yere tartışmaya girdiğini ve rencide edici bir msj yazdıını görmedim... bence bir daha düşünmeni önerirm.sen bilgili bir arkadşamızsn.seni inşallah bundan sonrada aramızda görürrz.

9. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    çıktı alıp napıcaksın bende onu merak ettim :)

10. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Bayağı duygusal bir insansın. Sanırım bu yönünü sen de kontrol edemiyorsun. Bu konuları fazla takarsan hiçbirşeyin içinden çıkamazsın. Avatar'a koyduğun Yeşil Filminden de bu anlaşılıyor. Bence bu kadar ince düşünmemek gerekir.

11. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    ben sehzade celikle bu forumda yeni olmam nedeniyle bir sekilde diyalogumuz olmamasına ragmen eski konularda gerekli cevapları verdigini yardımcı olmaya calıstıgını goruyorum eger insanlara kırıcı davrandıysan bile bu sekilde ozeleştiri yapman hatanı anlaman kırdıgın ınsanlar için yeterli olmustur bencede forumdan ayrılmamalısın bilgilerinle insanlara yardımcı olmalısın kararin ne olursa saygimiz sonsuzdur..

12. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    sehzadecelik,türkiye'ye şimdi döndüm.ayağımın tozuyla yazıyorum..

5-6 hafta önce forum içerisindeki bir tartışmada hakkımda çok ağır konuşmuştun..kitabımda kıvırmak yazmaz,seni forum yöneticilerine şikayet ettim.. (5-6 hafta önce)

ama sonra hatanı anladın ve ADAMLIK ÖRNEĞİ gösterip,hatanı kabullenip,özür diledin.ben de teşekkür edip,mesajına aynı güzellikte bir cevap yazdım.keşke herkes senin gibi ADAM olsaydı...

fazlaca duygusal bir kardeşimizsin ve sinirin saman alevi gibi parlayıp sönüyor..karadenizli bir arkadaşım vardı,o da senin gibi sinirlenince ağır konuşurdu..5 dk. sonra siniri geçerdi,özür dilerdi.biz de kalbinin temizliğinden emin olduğumuz için meseleyi uzatmazdık.

ve ben senin de kalbinin temiz olduğunu düşünüyorum.

foruma veda etmene üzüldüm.inşallah geri dönersin.3-5 kişiyiz burada zaten...

saygılar.

13. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    Arkadaşlarım ve abilerim...

forumdan ayrılma zamanımı biraz erkene aldım.bu forum ason mesajım.sizlere birşeyleri paylaşmaktan hep keyif aldım eğer olduda birinizin hakkınıza geçtiysem hakkınızı helal edin.bu forumun bendeki yeri sanal değil gerçekti.

ben ayrılıyorum ve bu son mesajım ancak birazda kırgın gidiyorum saydam abi ve floxer abinin benim ayrılmam konusunda hiç bir şey demememeleri benim gerçekten üzdü.

hepiniz Allah'a emanet olun.hepinizin yeri ayrı bende

[email protected]

14. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    sayın sehzadecelik senden de birşeyler öğrendm ve bunlar için teşekkür ederm. yolun açık olsn...:(

Sayfayı Paylaş