foruma sembol bulalım!!

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve virtual_insanity tarafından 1 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    yaa arkadaşlar forumda uzun zamandır bir t-shirt olayıdır giyiyor..tabi maddi meseleler ve kargo olayı felen de girince işin içine bayağı karmaşık bir mesele oldu tabii..benim bir önerim var.önce forumumuz için forumumuzu simgleyen bir logo yada maskot gibi birşey bulsak yani bodyforumtr denince akla gelen bir figürümüz olsa!!!bunu bir yarışmayla düzenleyebiliriz..markalaşamaya gideriz resmen..havamız (zaten var da :badgrin: )olur..yarışmaya çeşitli resimler yollarız ve üyeler oy verir yada modlar seçer..zaten bir sembolümüz olursa isteyen o sembolü t-shirtüne bastırır.bence böyle daha kolay olur..düşünsenize üstünüzde t-shirt yürüken sahilde kafeyken felen bir bakıyorsunuz karşınızdan aynı sembolü olan bir t-shirtlü daha geçiyor :D :D bence forumumuzun bir sembolü olmalı

bu arada bu forum bende nikotin etkisi yaptı girmediğim günler aklım hep burada.napptınız bana üye arkadaşlar :shock:

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    :D

Gülmeden gecemeyecegim.
    Bunu Saydamla konusmustuk, ama bir yarisma icin yarismacilar olmasi gerek. Daha öncede tshirt icin "yarisma" yapilmisti, ama yeterince ilgi görmedi.

Supplement hediyeli bir yarisma olabilir ama sadece bir iki kisi yarismaya katilirsa fazla tadida olmaz.

Hediye olmasi icinde Bu simgenin Yönetim tarafindan begenilip vede ayni zamanda kullanilmasi sart olacak.

3. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    bence bu sembol olayını alt başıl yerine ana sayfada bir üst başlık olarak duyurursak yarışma yapmamıza bile gerek kalmaz..çünkü bu olaya heveslenen çok arkadaş var gibi geldi bana..birde yarışma süresini uzun tutarız güzel biir sembol olana kadar bekleriz ne olacak ki kısa süreli olmazsa..müslümanın biri güzel bir şey bulur heralde :D hiç olmazsa bir hayvan figürümüz falan olsun canımm 8)

4. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    valla bu t-shirt olayında iki resim karalayıp göndedrdik taslak olsun azm eddirici olsun diye ona bile yok adam eğri olmuş büğrü olmuş diye bi dünya laf söylendi resimlerde elimde patladı tek resim yapıp yollayan ben oldum dafa fazlasını göndermeyede zamanla utandım görmemiş gibi hep ben ama bu konu benımde aklımdan geçmiyor değildi birlik ve butunlüğü pekiştirmek adına güzel oluyor bu olaylar ucuz protein olayındaki veya t-shirt olayındaki gibi valla ben varım

ama kes kopyala yapıştırada karşıyım yine bilmem kimin logosunu almak gibi

5. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli

valla ben kendin pişir kendin ye yapıyorum zaten

6. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    edobey walla ben bu işte senin gibi düşünüyorumm t-shirt olmazsa sembol olsun en azından bu siteye de katkıda bulunur bence ben burada birkaç güne kadar bir iki çizim ekleyeceğim sende eklersen sevinirim en azından nasıl seyler cıktığına dair bir fikir edinmiş oluruz.ben senin resimlerini görmedim hem görmüş olurum bence sende bu başlıga vakit buldukça resim at başka arkadaşlar da atsın modlar begenirlerse kullanırlar...hem senin yaptığın giyi el çizimi orjinal bişeler olur benim bir iki tanıdığım da var bakayım artık..öyle kes yapıştıra ben de karşıyım..biz boyciyiz emek olmadam bişe olmayacağını en iyi biz bilmeliyiz demi yani ;) bu arada t-shirt de güzel olmuş bende 2 3 tane yapmıştım ama arkadaşalr aldı :(

7. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    umarım modlardan bakan olur
    bütün bir insan vücudu cizmek yerine düz hatlara sahip önden basit anlaşılır yuvarlak hatlardan uzak sembol olmaya yatkın bir çizim yapmaya çalıştım..bu konu hakkında baya çalışmalarım var yani sembol ve markalaşma umarım begenirsiniz begenmezsenizde yorum yapın ama daha resim koyacağım ileride[​IMG]

8. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    bu arada assimetriyi kasten verdim çok simetrik olunca pek ütopik oluyor :D

9. kerwan

kerwan Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    ben beğenmedim ama senden daha iyi şeyler çıkacağına eminin düşünce olarak iyi geldi.
    baklava fikri oldukça güzel..

10. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    kervan saol senden baska yorum yapan olmamış yanı kotu diyin eleştirin siz de ekleyin...yok hayallerim yıkıldı kimse bu işe tınlamıyor ben tek basıma ne yapayım daha koyacaktım ama yorum yapan yokki küfredin resme ona da ragzıydım ama biz millet oarak böyleyiz tepkisiz.

Sayfayı Paylaş