Foruma logo

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve FleXoR tarafından 23 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Arkadaşlar Foruma özel logo arayışı içindeyiz bu yüzden siz değerli üyelerimizden destek almak istedik. fakat dikkat edilmesi gereken olay logonun tamamen bu siteye özel hazırlanması başka yerde olan bir logo olmaması.

LOGO NEDİR
    http://www.yorumla.net/grafik-tasar...go-nedir-logo-ve-ablem-neyi-anlatmalidir.html

Aramızda grafikerinden tutunda tasarım vs konularında uzman kişiler var bu forum hepimizin ve hepimiz için.

önerdiğiniz logoları bu başlık altında listeleyebilirsiniz.

Daha sonra sizlerin sergilediği ve yönetimin belirleyeceği logolar üstünde anket yapılarak yeni logomuzu çatımıza yerleştireceğiz

Şimdiden emeğinize teşk ederiz

YÖNETİM

2. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Vücut geliştirme federasyonuna güzel bir logo hazırladım sonuçlar 9 haziranda açıklanacaktı ama büyük bir ciddiyetsizlik içinde hala sonuç yok aradık ama umduklarından fazla katılım olmuş bahanesi sunuyorlar bu konu hakkında başlık bile açmayı düşündüm sitede onlarca yarışmaya katıldım böyle şey görmedim üzülüyor insan tabi.

Gelelim bizim siteye elimden geldiği kadar güzel bir logo yapmaya çalışıcam site için tabi seçim sizin logolar genelde vektörel olur çünkü basılı işlerde kolaylık sağlar ama siteye özel dijital ile de uyumlu içinde görsel olan logo hazırlanabilir sanırım.Birde naçizane fikrim yönetim olarak içinde illa bulunsun dediğiniz objeler veya metin varsa hem sizin seçiminize hemde bize yardımcı olur.

aneximandros ve bonatschi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş