Forum Yöneticilerine

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve sofa tarafından 10 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. sofa

sofa Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Bu başlığı açıyorum fakat okuyup silebilirsin gereksiz kirletmek, forum kalabalığı yapmak istemiyorum , fakat foruma kayıt yaptırıp 10 adet msg atıp direk saçma sapan konular açıyor herkez,forumun kalitesi düşüyor.

Herhafta defalarca kez karın bölgesindeki yağları nasıl eritirim tarzı msglar atılıyor.Foruma giripte tartışabilecek , forum zevkini yaşayabileceğimiz konular çok çok uzaklarda.(Bende yapmıştım bu olayı ilk üye olduğumda)

Önerim yeni başlayanlar 100 msg atmadan konu açamasınlar.Forumda şu an mevcut kounuların yarısı saçma sapan konular.

2. redbaron_

redbaron_ Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    Haklı olduğunuz noktalar var.
    Forum yönetimimiz yeni başlayanların yaptığı bu hataları üyelerin bilgi edinmelerini engellemeyecek bir şekilde giderebilmek için çalışmalarını sürdürüyor diye biliyorum.
    Bu arada konu çok yanlış bir yerde açılmış.
    Buda ilginç olmuş açıkçası.
    Umarım başka üyelerin hatalarını şikayet etmek için açtığınız konununda hatalı olduğunun farkındasınızdır.

Son düzenleme: 12 Temmuz 2011
  3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Yeni uye olanlar, buyuk sabırsızlıkla forumu okumadan hemen msg atmak istiyorlar. 10 msg kotasını doldurmak icin de sizlerin dedigi gibi forumu kirleten msg ler atıyor. Zaten cop kuusuna yollanan msg lerin cogu da yeni uye olanların mesajları.

Belki de 10 msg lik bir sart yerine belli bir sureligine yeni uyeler hic msg atamasın. Zaten o sure dolana kadarda arama yapmak suretiyle forumu okuyup istedikleri bilgileri alacaklardır.

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    draft bunu beğendi.
  5. Equity

Equity Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Bak bu çok yanlış bence bende bir iki forumda yöneticilik yapmıştım aynı sorun orlardada vardı ve bizde böyle bir şey yapalım dedik ama üyeler okadar saçma sapan yorumlar atılmaya başlanmıştı bu okadar artmıştıki forum her gün kapanıyodu ve temizlenmeye uğraşıyodu bence de şuan kullanılan yöntem en iyisin :)

6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    bence sure konması gerekıyor ve bence sure olarak 1 hafta cok yetersız 1 ay daha uygun olur kalıteyı arttırmak acısından

7. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    ozaman adam muscle tech'in altına ben 85 kg boyum 170.şu hareketleri yapıyorum.bu ürün sizce bana uygunmu diye yazar.
    Ben bu foruma en çok giren üyelerdenim ve sürekli yeni mesajlardan okuyorum.O kadar çok böyle mesajla karşılaştımki bir gün 30 yaşında saçma sapan soru soran adama sert mesaj attım diye ban yedim.
    ondan sonra kimseye karışmıyorum.

8. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Bu konunun tekrar gundeme gelmesi iyi olmus. Aslinda tek sIkimlik sorular gibi bir basliga yonlendirilebilir yeni uyeler, o baslikta uye olur olmaz ne isterlese sorarlarsa forumun geri kalanini kirletmeyebilirler. Ornegin, snap-shots basligi ile gereksiz acilan resimli konularin bir cogunun onune gectik. Herkes o basliktan memnun gibi ve bugun forumun en cok ziyaret edilen basliklarindan.

Bu tek sIkimlik sorular basligi da benzeri bir prensiple calisabilir. Bilgi duzeyi yuksek ve forumda belli bir sure zaman gecirmis uyeler o basligin orta ve ileri sahfadakilere bilgi vermeyecegini bildiginden o basliktaki yeni mesajlari es gecebilir, tabi yeni gelenlere yardimci olacak o basliktan diger basliklara yonlendirekcek gonullu uyelerimizin yardimlariyla. Siz ne dusunuyorsunuz? Despo, boyle bir yonlendirme teknik olarak mumkun mu?

9. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    yeni üyelerin bu tarz sorularla forumu gereksiz işgal etmemeleri için sınır olarak iki hafta süre konulması taraftarıyım .
    1 ay çok uzun bir süre , kişiler 1 ay sürekli forumu okumaktan sıkılabilirler ...
    Ya da tecrübe puanı belirli bir seviyenin altında olmayanlar belirli mesajlar atabilirler..
    Örnek veriyorum , 10 tecrübe puanı olan , toplamda 10 msj atabilir gibi... (sayılar varsayımdır )

Saygılar...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 07:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 07:21 ----------

Bu fikir de çok mantıklı aneximandros , mesela şu ayrım da yapılabilir .
    Tek resim dedin ya , herkes resimlerini ekledi ..
    Antreman beslenme supplement olarak üçe ayırılabilir bu başlık çok detaylandırılmadan , eğer tek başlıkta olursa çok karışır diye düşünüyorum açıkçası ...

aneximandros bunu beğendi.
  10. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Var diye biliyorum böyle bir özellik. Araştıracağım.

11. zrb20

zrb20 Üye

Beğenileri:
    219
    Ödül Puanları:
    53
    Bence mirc vb sohbet sayfasi olmali. Online olanlar orada sohbet edip fikir alişverişinde bulunabilmeli..

Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş