Forum T-Shirt'ü Bastıralım?

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve fırat 26 tarafından 24 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    BU YAZIYI BÜYÜK HARFLERLE YAZMAK ZORUNDAYIM

ŞİMDİ masteer ARKADAŞIMIZ DİYORKİ BİZ PUMPLA TEKSTİLCİ OLDUGUMUZ İÇİN BASTIRIRIZ
    COK GÜZEL SİMDİ YAPMAMIZ GEREKENLER
    1.. BELİRLİ TARİHLER ARASINDA HANGİ RESİM BASILCAK BUNU OYLAMAYA SUNUNUZ
    2...DAHA SONRA MASTEER ARKADAŞIMIZIN BİZE SÖYLEDİGİ FİYATI POSTANE İLE HESABINA HAVALE EDİCEZ.HAVALE BEDAVA
    3... BU ALDIGIMIZ DEKONTUN ARKASINA KAC NUMARA TİŞÖRT GİYDİGİMİZİ VE ADRESİMİZİ BİDE TELİMİZİ YAZCAZ VE MASTEERİN BİZE VERMİŞ OLDUGU ADRESE POSTALAYACAGIZ.dekont aynıu zamanda parayı ödedigimizin belgesi
    4.. MASTEER ARKADASIMIZ TİŞÖRTLERİ YAPTIRDIKTAN SONRA (ZAHMET OLCAK AMA ONA COK DUA ETCEZ) KARGOYA BİZE ÖDEMELİ OLARAK VERCEK
    5..İŞ BU KADAR
    6..ARTIK COK FAZLA ÜSTELEMEK İSTEMİYORUM çünkü belki diger arkadasların bi bildigi vardır

insanları artık sık bogaz etmek istemiyorum bana kızan lar varsa herkesdan özür diliyorum

2. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    Walla bomba...
    :)

3. ahmetuygur

ahmetuygur Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletmeci
    body tarzı bişey yapılmalı bence kolları kısa kalteli bir strech malzemeden :)

4. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    No yarışma, no t-shirt...

Bu işin yarışması yapılamıyor, demek ki t-shirt'ü bile basılamaz bizim ülkede...
    Ne acı...
    Vücut geliştirme salonları birer ikişer kapanıyor,bu sporuda genelde 1 seneden fazla yapan azdır,ezici bir çoğunluk için lisede,üniversitede özentiyle başlanan ve bazı kibar muhitlerde "fitness" yapıyorum denilerek geçiştirilen bir "aktivite"...
    T-shirt bizim neyimize, yarın öbür gün sokaktan geçerken bir Federasyon yetkilisi görür, üstümüzden almaya kalkar, bizim haberimiz olmadan giyemeğniz böle şeyler diyerek.
    Olur mu olur, burası törkiye...

5. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    sevgili karasan inan cok dogru söyledin...türkiye ne sporula ne ekonomisiyle yani hiç bir yönüyle ilerlemiyor sürekli geri adım atıyor...türkiye cok güzel bülent ersoyun bilmem kac trilyonluk yüzügü,hülya avsarın tenisi,biri bizi dikizliyor yarısması,veya milli egtim bakanı 15 günlügüne bilmem hangi ülkenin ögrencilerini gözlemlemeye gitmis,ya ne düzgün ki .....bu işler düzgün olsun su ülkede umut hergün azalıyor....aman efkarlandım yaw biraz konuyu tasırdıysam özür dilerim

6. acaliss

acaliss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bence yukardaki tum sacmaliklarin inadina burada duzgun birsey yapilsin ve SU T-SHIRT ISI TATLIYA BAGLANSIN ARTIK!! ben merakla bekliyorum t-shirt olayini, basilirsa yirtilana kadar ustumden cikartmiycam :D

7. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    evet ya sana katılıyorum evet hersey olumsuzken bi olumsuzlukda biz eklemeyelim.hem olumsuz olan herseyi elestiriyoruz hemde biz olumsuzluk yapıyoruz...biz farklı bir formuz biz bi aileyiz ozaman bu işide basaracagımıza inanıyorum ben :)

8. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    acaliss inan firat yüzünden bu isten sogudum ve sıkıldım :x bu proje cok önceden aklimizda vardi ama firat sagolsun devamli mesajlariyla bizi yildirdi...

9. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    inan cok kırıldım saydam su anda gercekten gözlerim doldu...bir daha asla agzımı acmıycam özür dilerim..

10. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    firat bu spor sana hic yakismiyor,ya bu sporu birak yada bu spor un geregi gibi davran ve biraz daha sert ol.ne o öyle kirildim,güzelim,hayatim,yavrum... biz burda bodyci miyiz yoksa balerin mi?

11. f85tr

f85tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya ne zamandır t-shirt muhabbeti alıp gidiyor ne zaman bastıracaz ???

12. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Fıratta sanırım benım gıbı dısı kaba ama ruhu ınce bı adam.

13. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    bu t-shirt basılmaz arkadaşlar :x :x :x

14. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Belli ki böle bi t-shirt olmicak arkadaşlar onun için bu tür t-shirtlerin satıldığı net adresi bilenker varsa yazsında öle temin edelim...

15. killibadici

killibadici Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    SanFrancisco
    alacam diyenlerin yarisi almaz , tshirtu bastiranin elinde kalir. durduk yere problem olur.

16. erguvan

erguvan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    wallahi çok süper bişey olur ben sonuna kadar warım hadi admin ler şu işi halledinde bodyforum t-shirt lerimizi doya doya giyelim

17. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    beyler forumdaki BFTR shop kısmındaki tişortları nasıl sipariş verebiliriz galiba deneme aşamasında tişortlar herhangi bi sipariş durumu söz konusu değil herhalde. ama olursa güzel olur gercekten benim hosuma gitti sahsen .

18. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Evet o Webshopu tshirtlerin siparisi icin hazirladik. Bir kac ucunde daha detayli bilgileri alabileceksiniz ;) Su an Tshirtin resimleri icin calismalar yapmaktayiz, karar verdikten sonra Tshirtleri bastiracagiz.

Saygilar

19. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bu t shırt olayı iyi guzel ama nedense agırlıklı olarak atlet satışı gundemde.bugun pazara bile çıksanız bir şekilde alıp giyecegınız turden likralı veya diğer çeşitlerde body atletleri zaten mevcut.nadir bulunan özellikte ürünlerinde satışa konulması taraftarıyım.özellikle döküm tarzında ve önden birkaç düğmeli stiller gayet hoş olur.

20. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Guard aslinda cok haklisin, hatta benim istegimde buydu ama bununda bazi dezavantajlari var.
    Birincisi fiyati daha pahali, bunun disinda basit bir Tshirt olunca herkez tarafindan istenilir ama degisik olunca bazen farkli bir stil oldugu icin begenilmeyende oluyor.

Acikca söylemek gerekirse benim düsüncelerimde özel bir Tshirt olsun, yirtiklari olsun falan istedim, hatta GASP gibi avrupada önde gelen markalarin dizaynlarina baktim, ama Türkiyede bunlari yaptirmak anladigim kadariyla okadarda kolay degil, arastirilirsa belki yaptirilirdi ama zaman kisitli oldugu icin simdiki Tshirtlere yöneldik. Bu Tshirtlerin kaliteside piyasada bulunan normal Tshirtlerin kat ve kat üstünde. Zaten bunlar olmasa Converse markasi olacak, onun icin Converse kalitesi diyebiliriz.

Bunun disinda ilgi güzel olursa GASP´in kalitesinde ve dizaynina benzeyen antreman ve normal zaman giyebileceginiz tasarimlar yaptirilacagina buradan söz veriyorum :) - Bu bir test olsun ;)

Yakinda detayli bilgiler gelecek.

Sayfayı Paylaş