Forum T-Shirt'ü Bastıralım?

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve fırat 26 tarafından 24 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    valla çizen benımn ama benim fikrim sadece adamın elindeki alevli aşagı çökmüş bar yeterli olabilir gibi
    ama kendi fikirlerim bir yana yinede sizlerin isteklerine terçüman olmaya çalışmaya çalışıyorum olabiliyorsam ne mutlu bana

2. destro

destro Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Slm Ladasamara,

Espirili ve sevimli tanımını açabilirmisin. Vücut resimleri konusundaki yapıcı eleştirilerini bu konuda da bekliyoruz.

Sen espirili deyince benim aklıma şöyle birşey geldi;

Barbell'ın üzerine konmuş ve onu kanatlarını çırparak yerden kaldıran bir kelebek, ebatları ile oynayarak farklı tasarımlar ortaya çıkabilir. ;)

Evet arkadaşlar, bu konuda eleştiri değil fikire ihtiyaç var...

3. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    yani demek istediğim yok canavar olsun yok damarı fışkırsından ziyade
    kaslı bi figür olsada suratı sevimli olsun ve kuru kuru bişey çizmektense bi msj verilebilir
    görenlerin gülümsemeleri sağlanabilir. aklıma şimdilik çok sağlam fikir gelmiyor pek ama
    mesela figürün bicepsinin içinde temel reiste olduu gibi tanklar olabilir.
    ondaki çapaya benzer ufak bi dumbbell dövmesi olabilir önkolunda.
    get big or die tryin' yazabilir bi tarafında (büyük ol veya bunun için çabalarken öl)
    biraz çalıntı bi laf ama olur o kadar. ;)
    50 centin lafı vardır get rich (zengin) or die tryin' ... oradan arak
    dediğim gibi şimdilik aklıma çok güzel 'heh tamam budur işte' denecek bi fikir gelmio
    ama gelir gibime de gelio :)

son söylediğin şey yanlış
    fikir lazım eleştiri değil... eleştiride bir fikirdir.

4. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    ya arkadaslar ortada söyle bi durum var..hepimiz farklı sehirlerdeyiz ve onun için tam bi anlasma kesinlikle saglanamaz..hani söyle hepimiz bir yerde olsak bi araya gelsek hemen 3 saatte felen bi karara varırız ama bu form ortamında saglanamaz....onun için öyle böyle olsun demeyelim...standart belli...ilk seferlik böle yapalım..1 sene sonra daha güzelini yaparız ya yaz gelmek üzere...edobey güzel ciziyor..artık son bir kac cizim daha sonrasında icraat olmalıdır...hadi hayırlısı halter yapan herif olsun arkada önede bişe koyarız ... benim fikir bu.... :oops: :oops: :oops: :oops:

5. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93

S harfi yerine B harfşi bide böyle bişeyler denesen altına bodyforumtr olabilir bu tarz fikir vermek açısından veyada

edobey fikir vereckse herkülün bir karikatürünü görmüştüm dünya sırtında ve dünya bibi yuvarlak bodyforumtr yazısı kaldırsa olabilirmi dünya epeyce büyüktü

6. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    beyler adele ve kuvvet isminde kitap varya ben ona baktım
    sayfa :172,245,246,252,263 sizdede varsa bakın ..yoksa kitap olan bi kitapcıya gidin ve 2 dakika bakın almanız sart deil

arnoldun üstündeki tişört söyle bitane dünya var onun üstüne ayakları ile duran bi goril .gorilin elinde bi bar .bu bar agırlıklar yuzunden egilmis ve gorilin kafasının ordada world gym ,dünyanın altındada california yazıyor...yaw ben bi kac abime hediyede tişörtten alcam ....türkiye felende yazsakmıkı yaza yetişirmiki

7. destro

destro Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Sana yanlış gelen birşey yazdıysam kusura bakma.
    Benim söylemeye çalıştığımda bu mesajında olduğu gibi isteklerimizi tanımlarsak, ortaya çıkacak ürüne daha fazla katkımız olabileceği idi.

8. xxdiablo

xxdiablo Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    edobey çok iyi olmuş en son çizim bence yeterli daha fazlasını aramamak lazım daha başka ne olabilir sadece adamı biraz daha şişirdikmi tamamdır bu iş tebrik ederim ;)

9. xxdiablo

xxdiablo Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    böyle bir şey olurmu beyler

10. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bu mudur? evet iste budur kardesim :!:

11. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Selamlar arkadaşlar. Ben de kendi önerilerimi sunayım. Bu resimler Fallout adlı oyundan alınmıştır, bilen bilir mükemmel bir oyundur, zaten bu resimler de o oyuna büyük sempati duyulmasını sağlayan ekibin eserleri.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Oyunda daha çok resim var ama konumuzla en alakalı olanları seçmeye çalıştım. Hem şirin hem de kaliteli çizimler umarım hoşunuza gider. Oyun biraz eski olduğu için oyunu bilen çok insan da yok, bu da bir avantaj, böylece çok piyasa da değil bu resimler.

12. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    blitz vallahi hislerime tercüman olmuşsun. çok teşekkürler
    en çok bi elinde bar bi elinde kitap olan bebeği beğendim.
    ama bnim aklımda olan, yine altı bezli falan ama
    vücudu iri, bi yandan bar tutan öbür taraftan kendine oranla çok küçük bi bilgisayarla uğraşan bi bebek.

13. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Edobey, bana kalırs 10 numara kardesim.. ama bi arkadasın dedigi gibi adamı azcık daah kalın yaparsak bu is olmustur bence...
    Bu arada Ladasamara , senin fikrine de saygılıyım ama bu sporun icinde agresiflik olsun.. ayrıca unutmamak lazim... o tshirtlerle bu sitenin reklamını da yapmıs olacaz.. ve Edo 'nun cizdigi tarz bi figur cok daha dikkat cekiciii..

14. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    havanda su dövüyoruz gibi geliyor bana neden dersenız tam tamam derken bir anda format sevimli karektere dönüyor daha önce dediğim gibi model ciziminden önce ne istediğimize karar vermek lazım diyorum ben sırf bu yüzden surat bile cizmemeye gayret ettim bu nseferde yakışıklı oldu çirkin oldu olacaktı vede bir tecrübe bir iş ne kadar uzarsa okadar olmakten uzaklaşırmış yani çok düşünen çok yanılır sadece elevli bir bar resmi yetecek gibi görüyorum karekter beklentileri karşılamayacak sanırım bu konuda site yetkililerinden hiç fikir yorum yok ? resimden ziyade sitenin logosu olacak bunu düşünmek lazım

15. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Haklısın edobey, böyle yazarak herkes birşeyler ifade ettikçe asla bir ortak noktaya varamayacağız gibi. Bence bu başlık altına gönderilen resimler arasında oylama yapılsın, en çok oyu alan da seçilsin. Ondan sonra da o resim üzerinde geliştirme çalışmaları yapılır.

16. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    ya içime sinmeyen bir konuda hep belli kişiler ilgilendi bu konu ile başkaları ne düşünüyor anlamadım neden bu konu bukadar basite alındı ?

17. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    katılıyorum edobey yalnız ben bunu aylardan beri söylüyorum..senin dedigini..katılımda cok az gibi

18. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    good idea

Bence çok iyi fikir t-shirt işi. Ama hem farklı bir tarz olmalı hem de BODYFORUMTR internet adresi olmalı içinde. Değil mi? Ben her halikarda t-shirt işini ne yapıması gerekiyorsa desteklerim. Teşekkürler...

19. f85tr

f85tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu konu sayfalarca konusuldu yaz geldı hala bi sonuc yok :S ist. da oturan birinin ve bir site yoneticisinin onayak olması lazım yoksa burada konusulur konusulur boyle yaz gecer gider... basılırsa bende alacam ...

20. acaliss

acaliss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ben de alirim; basilsin artik

Sayfayı Paylaş