Forum T-Shirt'ü Bastıralım?

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve fırat 26 tarafından 24 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    sevgili edobey
    öncelikle saol. sen hemen yolla abisi resimlerini ellerine saglık. benim kızdıgım olay adam uye olmuş hos güzel .belki yeni yeni bu siteden bişeler ögrencek onada eyvallah...ama adam ihtiyacı bile olmasada surda makul bi fiyatla hem tişört sahibi olcak .. bırak tişörtrü manevi bi degeri olcak bu hepimizi ayrı sehirlerdede olsa birlestirecek bi nişanedir...ama adamlar( bu konuda su baslıgı okuyupda mesaj yazmayanlara sözlerimin tamamı) sanki burda esek anırıyo gibi duymamazlıktan gelip kulaklarını kapıyor....sizden ricam yöneticiler hani özel mesaj yollanıyorya eger yollama imkanı varsa tişört alıp almama konusunda fikir sorun...eger cevap yazmayan olursa 1 ay içinde onu silelim formdan.ya biraz devlet gibi olmalısınız yani müeeyyideler yapmalısınız.ya kusura bakmayın biz bir kac kişi surda gece gündüz düsünüyoruz nası yaparız naparız diye.her carsıya cıktımmı soruyyorum esnafa nası oluyor ne kadara patlar diye vs ....ama adam üye olup s.....r olup gidiyo...yok öyle bedavaya yasamak...bu forma üyeyesek bir kardesimiz bi işe kalkıstıysa hepimiz ona destek vercegiz veya güzellikle olmaz diye acıklıycaz....
    mesela bigün görürüzki bi kardesimizin üstünde bizim tişört var..hemen gidip tanısırız al sana bi dost....yapmayın yaw böyle

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center

firat senin iyi niyetli oldugunu biliyorum ama kendini bu kadar kaptirma biraz sakin ol herkes seinin kadar bu ise bagli degil mesajlarin biraz daha sakin olursa seviniriz...

3. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    tamamdır saydam ben bir kere zıtlastım atıldım.aynı seyi yeniden yasamak istemiyorum tamamdır sakin olucam...beni tanıman güzel benim iyi niyetli oldugumuda bilmen güzel...sadece su iki cümlen beni gercekten tavladı saydam.bundan sonra akilliyim :oops: :oops: :oops: :oops: okeydir elimden geleni yaptım bundan sonra ne olacaksa olsun

4. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    :)

5. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    edobey resim gerçekten çok güzel olmuş.ellerine sağlık yetenek meselesi bu aslında.Bende de olsa hemen başlardım çizime ama.Elimden birşey gelmez..

6. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Selam Mıllet,

bence bodyforumtr.com vucudun altında normal buyuk harflerle olursa cızımın guzellıgı daha on plana cıkar, ve daha
    asıl durur, yazı usttekı su ankı halıyle butunu amatorlestırmıs, ama altta sıradan harflerle olsa bu sankı pahalı bı desıgnerın
    elınden cıkmıs gıbı duracak

Saygılar

7. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba..
    Logo gayet hos, masteerin bahsettigi detayda yapılırsa dada etkliyecide olabilir.. ne de olsa o da bi textilci

Benim asıl derdim; ben t-shirt + atlet istiyorum.. atletin modeli de Blitiz'in aventerindeki resimdeki atleti... ince askılı olması lazım ki, hepimiz turkiyenin farklı yerlerinde salonlarda giyelim oyle calısalım.. bunun yanına aksamları icin bir de body (takma kol olmayacak... dar gostrerir omuzu) ayarlarsak süper olur..
    ben herhangi bi organizasyona full destek katılırım madii ve manevi

Saygılar

8. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    arkadaslar Pump Forever
    cok dogru söyledi simdi 1 tane bady salonu için bi tanede sokakda giymek için yapılsa iyi olur ...benim bi düsüncemde acaba diyelimki 150 kişi yaptırmaya karar verdi...mesela ti
    şörtü yaptıran herkesde 1 ytl de bady forum adresine bagısda bulunsa acaba sitemize yararlı ne yapabiliriz..acaba bişeler ekleye bilirmiyiz...acaba bide bi dergi cıkarsalar mesela badyforumtr diye...olurmuki adam akıllı bi dergi yok su türkiyede...
    sevgili yöneticiler be iyiniyetliyim...yani bana kızmayın ben bu sporu cok seviyorum ve güzel bady forumtr adresini herkesin duymasını bilmesini 1 numara olmasını istiyorum ....yani bana kızmayın sürekli bu cocuk bişeler cıkarıyor diye..bakın ben sadece düsünce atıyorum ortaya...bunlar sadece düsünce bugün olmazda 2 yıl sonra hayata gecer...anlıyormusunuz

hoscakalın

9. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Selam Mıllet,

Bu aslında Pump ıle daha once konusmus oldugumuz bır konu, bu yuzden forum yetkılılerıne seslenmek ıstıyorum,
    forum t-shırt u atletı gıbı bır projede pump ıle ben textılcı oldugumuz ıcın uygun fıyata kalıtelı bır urun urettırebılırız.
    Fıkır ve tam olarak ne ıstendıgı olgunlasınca bu konuda parca baskı kalıbı cıkarttırıp bır ornek yapar ve fıyat verırız.

Saygılar

10. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    valla bana kalırsa herkez işi yavastan alıyor şu logo işini halledersek sevinirim dediğim gibi logoları karalama olarak yapıyorum kıl tüy takılmayın vede yardımcı olun surada su olsun burada bu olsun hayal gücünüzü çalıştırın cizemeseniz bile fikir verin ben cizmeye çalışayım ama şuan için eleştiri kabul etmiyorum surası olmamış burası olmamış gibi benim resmim banan göre olmus ha olmadıgını düşünenler bır cözüm sunacak fikir verecek eleştiri yapmaya hakkı olacak yine karalama kampanyasına girersek daha resim yollamamda baskası yollarmıda onu bilemem o yüzden heves kırıcı eleştirilere suan soyunmayalım resim birikimimizi yapalım ondan sonra olmamış düzeltelim işine girelim (ÖNCE BİR TEMA BULMAMIZ LAZIM NE ANLATMALIYIZ BİZ NEYİ TEMSİL EDİYORUZ)

11. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    ok

Fıkır verıyorum

Profılden sadece belden yukarısı gorunen bır adam dumbbell curl yapıyor, stılıze edılmıs bıcepsı ,gogusu normalden cok cok
    abartılmıs, adamın ozellıkle kol omuz ve boyun damarları abartılı kalın cızılmıs, dumbbell en tepede duruyor ve adamın kafası
    hareketı dusunun one egılmıs yuzunde acı ıfadesı var ve agzından damlalar cıkıyor.

Bu cızım bende vardı, ah bır bulabılsem , uzun suredır evın altına ustune getırdım yok

Saygılar

12. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    edo Barbell cizimin (2.resim) cok hosuma gitti ozellikle bastaki B ve sondaki M esprisi süperr...
    bence o barbellli tutan kaslı ama sade bi vücüt cizilirse olay biterrr...
    bi dener misin?? sadece belden üstü gozuken (cepheden) ve senin cizidigin barbeli tutup barbell curl yapan biri... abartılı bi fizik olaiblir adamınki.. Bu durumda altına birdaha BODYFORUM yazma geregide kalmamıs oluır, zaten barbell üzerinde war...
    cok anlamlı, yaratıcı ve bi okadarda sade olur

..

13. destro

destro Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Selam Edobey,

Ben ortadaki figürü çok beğendim, mesela bunu biraz abartım barbell'in disklerinden duman tütebilir yada alev çıkıyor tarzı bir tema oluşturulabilir. Tema konusunda daha net bişey olamaz diye düşünüyorum, biz neyi temsil ediyoruz sorusuna gelince, herkes farklı düşünebilir, çizilebilecek bir insan figürü ya çok abartı duracak yada zayıf kalacak o yüzden tüm vücut yerine ön tarafta sol göğüs üzerine yapılacak dumbell kaldıran güçlü bir biceps yuvarlak içine alınmış bir yazı yada yuvarlatılmış başka bir nesne içinde hoş olabilir. Becerebilsem çizerdim ama hiç kabiliyet yok :cry:
    Beğenirsen bir dene, şık olacağını düşünüyorum.

14. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    OK pump dediğin konuya bir çalışayım ama elinde herhangi bir resim olan varsa model teşkıl edecek yollasın onuda kendimize uydururum yavaş yavaş olacak sanırım yeterki ne istediğimizi bilelim yön gösterin

15. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    maaster öncelikle ilgi alakandan dolayı cok tesekkürler
    edobey seninde ellerine saglık bence senin cizimlerinden biri secilmeli...mesela su halher seklinde olan su sekilde olabilir kaslı bi adamın elinde ve agırlıklardan dolayı asagıya sarskmıs elindede sitenin adresi seklinde anlatabildimmi cok güzel......bende sunu merak ediyorum acaba kac kişi bastırcak sayının az olması korkutuyor beni :( :( :(

16. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    hepside birbirinden güzel

17. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    bu nasıl arkadasların söylediklerini gerçekleştirmeye calıştım çıglık atarak barı yukarı çekmeye çalışan bir görünüm çığlık kısmı biraz sade kaldı ama orantılı değildi ondan oınu ayarlarım siz genel format konusunda ne diyorsunuz yavas yavas bir şeyler belişrleyin fotoshopta cizip getireyim ama ok demeniz lazım [​IMG]

18. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    isde bucok güzel yalnız adam biraz zayıf kalmıs biraz daha hayvansı iri sert yüzlü olsa daha güzel olur.ellerine saglık..söyle canavara felen benzese ginede güzel

19. destro

destro Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Edobey,

Alevler benim çok hoşuma gitti, renkli olduğunu hayal edince daha da beğendim, ben t-shirt ün arkası için büyük ölçekli yanar döner barbell ın yeterli olacağını düşünüyorum. Tabiki bu benim şahsi fikrim, bu fikre katılmayan arkadaşlarda lütfen önerilerini paylaşsın. Edobey bu işe eğilmiş ve emek harcıyorken ortaya güzel bişeyler çıkarabileceğimizi düşünüyorum.

Ellerine sağlık edobey, teşekkürler...

20. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah beni yanlış anlamazsınız ama bu şekilde agresif figürler etkiliyecilik bir yana komik ve çok alelade gözüküyor
    bana kalırsa daha espirili sevimli bişey olsa daha hoş olur.

Sayfayı Paylaş