Forum icin cok yararli olacak hareket rehberi calismasi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve brEAk_The_bAT tarafından 19 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. brEAk_The_bAT

brEAk_The_bAT Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    28
    Evet sevgili arkadaşlar bilhassa da editör admin ve yönetici arkadaslara sesleniyorum. Bu sporda ne kadar bilgili de olsak hergün bir başka şey öğreniyoruz. En önemlisi de yeni hareketleri yeni varyasyonları görme duyma okuma fırsatı buluyoruz. Benim yönetici ve deneyimli abilerimden ricam hangi hareket tam olarak nereyi cistiriyor bunu gösteren resimli bilgi doküman şeklinde bir liste veya konu yapılması . Ama bundan kastım mesela push down lateral head triceps gibi . Ayrıntılı bilgi verilmesi . Bu sayede herkes bu sporda kendine verimli bir program yapabilir herkes bir bölgeyi kendi içinde kısımlara ayırıp çok daha verimli bir şekilde çalışabilir kasin heryonden doyuma ulaşması için farklı hareket kombinasyonları hazırlayabilir. Böylece biceps iç dış triceps uzun yan orta baş sırt alt üst yan göğüs üst orta alt ...vs. gibi bölüm bölüm kısım kısım hareket rehberi hazirlanabilir . Resimlerle görsellik kazandırılabilir . Herkes adına faydalı olacağına inandığım bu çalışma sabit konulara eklenirse de tadından yenmez .
    İlginize

torifonta ve mericboss99 bunu beğendi.
  2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.246
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
  3. brEAk_The_bAT

brEAk_The_bAT Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    28
    Bahsettiğim şey tam olarak o konular değil wrestler ... söylediğin konular favorilerim arasında. Ve birçok kez incelemisimdir. Ama dedigim şey resimli bir tablo şeklinde bölge bölge kısım kısım hareket cizelgesi oluşturulması. Forum için de çok yararlı sabit bir konu olacaktır. Atıyorum push down karşısında lateral head yazacak ve onunda karşısında lateral head triceps kaşını ayrıntılı gösterecek bir görsel olacak . Bu şekilde bir çalışma Bence forumun vazgeçilmez ve çok yararlı bir konusu olur
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Eylül 2014 ---
    Konunun adı " hareket rehberi " gibi birşey olabilir ve sabit konulara eklenebilir ya da sitenin başka hir kısmına vs. Onu siz yöneticiler bilirsiniz. Ama bütün bölümleri kapsayan genel bir çalışma herkes adına çok yararlı olacaktır.

wrestler bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş