Forum bence görüntü olarak çok dağınık

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve SPIKE tarafından 25 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. SPIKE

SPIKE Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Web tasarımından tam 9 senedir ekmek yiyen biri olarak forumla ilgili aşağıdaki noktalara dikkat çekiyor ve öneri sunuyorum:

1- Logo yada baş taraftaki vücutçuların olduğu resim çok sıkıcı. Daha anlamlı ve şık bir şey yapılabilir.
    2- Menünün altında bulunan toplam 3 kolon ve 2 satırdan oluşan google reklamları çok abartı ve çirkin duruyor. En fazla bir satıra çekilmeli.
    3-Sayfanın çok tuhaf yerlerinde supplementler.com logosu mevcut sadece bir tanesi bırakılarak geri kalanı uçurulamalı. Bu haliyle insanı sinir ettiğinden adamın alacağı varsa bile almaz.
    4-Ahmet Enünlünün olduğu resim grubu yeterince orada durdu. Artık iptal edilmeli.
    5-Bayanlara özel bölümünde sadece bir forum yeterli 3 forumada zaten pek mesaj atılmıyor.
    6- Kendi Vücut Resimlerin/Kendi Vücut Videoların forum başlıkları bence Üye fotoları / Üye Videoları olarak değiştirilmeli

7- Dayanıklılık => Güç Sporları vb. bir başlık olarak değiştirilebilir.

8- Yağ yakıcılar forumu "beslenme" bölümünden alınıp supplement arşivi kısmına taşınmalı

Forumun bu değişiklikler yapıldığı takdirde daha güzel olacağına inanıyorum.

Başarılar

kimodedim, Despo ve GOTHİC BULDER bunu beğendi.
  2. GOTHİC BULDER

GOTHİC BULDER Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Dayanıklılık gerçekten değişmeli. Dayanıklılıkla kastedilen nedir? ne üdüğü belirsiz gereksiz bir başlık bide halterci fotosu koymuşlar alakaya maydonoz.

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Ilginize tesekkürler,

Kisa zamanda konuyla ilgilenecegim.

4. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun

Spike, 8 maddelik eleştirinden 7 tanesine katılıyorum; sadece üst taraftaki logoya dair eleştirini pek yersiz buldum. Benim gayet hoşuma giden ve orjinal bir logo. Bundan daha iyi bir logo da bulunacağını sanmıyorum. Özellikle google reklamlarından da müzdarip olduğumu söyleyebilirm. Felaket sinirimi bozuyor.
    Saygılarımla.

5. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    ya belki alakasız olacak , ama başka başlık açıpta görüntü kirliliği olsun istemedim...merak ettiğim şey , bazılarının tecrübe puanlarında hata var , yani kimininki cok alakasız bir şekilde yüksek...nedeni ne acaba?..birde bazılarında 4 mesajına 1 defa teşekkür edildi gibi yanlışlıklar da var....birkaç kez gördüm ondan meraktan yazayım dedim...

6. Pluchart

Pluchart Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Ben de şunu eklemek istiyorum.. Hani yukarıda sağda en son ziyaretimizden sonra atılan mesajlar bağlantısı var.. Ben hep ilk oraya bakarım foruma girince.. Son zamanlarda bazı başlıklarda yeni mesajlar olmasa bile oraya tıklayınca çıkıyor.. Mesela pazartesi günü ordan ulaşıp okuduğum bir başlığa "mehmet" isimli üye son mesajı yazmış.. Çarşamba günü bakıyorum o başlık yeniler arasında ne yazmışlar acaba diye tıklıyorum yine en son mesaj "mehmet"in pazartesi yazdığı o mesaj..

7. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    d.wolf bu konuyla ilgilenicez,pluchart baslik anket ise; mesaj atilmasada sadece oy verilmesiyle,o baslik aktifmis gibi gozukuyor yani mesaj yok ama oy var.

8. ondex

ondex Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    edirne
    türk siteleri arasinda en cok iletisimin saglandigi yeni konu ve yorumlarin yapildigi tek site bence, hem yeni baslayanlara hemde bilgi eksiği olan arkadaşlarımıza çok faydalı görsel eksikler yeniliklere hepimiz açığız bu sitede emeği geçen geçiçek herkese sonsuz tesekkurler...

Karasan, diez, Despo ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.

Sayfayı Paylaş