Forum Ölü Gibi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sporcuüye tarafından 24 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    est. sadece ismimi kullanıp sordunuz diye cevaplayayım,protein tozu kullanmak zorunda değilsin.beslenmen yerindeyse kullanılmaı gereken bir şey değil.ama ille alıcam dersen,tanınmış markaların herhangi birinin ürününü alabilirsin.protein tozu gibi bir şeyde ürünler arasında çok fark olacağını düşünmüyorum.optimum gold klasiktir zaten,fiyatı şu anda ne alemde bilmiyorum fakat fiyatıyla da kalitesiyle de tercih edilebilir bir marka.hatta bir çok insanın aksine ben hardline ürünlerinin de fiyatları uygunsa alınabileceğini düşünüyorum.dediğim gibi büyük farklar yoktur ürünler arasında.

2. wiskyasd

wiskyasd Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim protein miktarım beslenmem ile cok güzel ama spordan 1 litre süt içmek yada lor peynir yemek zor oluyor porsiyon başına aynı paraya geliyor sütle süt 1 lt si 3 tl. Benim kullandigim protein tozu 2.75 ve 20dk içinde emildiği için almak istiyorum

3. esdaesda

esdaesda Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Hergün bütün öğünlerde protein tozumu içmeyi planlıyorsun ?
    Günde 3 öğünü geçmemeli bana kalırsa ben on günlerde sabah ve antreman sonrası alıyorum dahası zararlı böbreklere
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Nisan 2015 ---
    Spor sonrası süt değil de kefir veya lor önerilir sütün %80 ni kazein geri kalanı whey lor da wheydir gerçi hergün değişip duruyo o whey bu kazein

4. wiskyasd

wiskyasd Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben zaten yazdır gim cevap da beslenmem güzel dedim sadece protein tozunu spordan sonra1 ölçek düşüyorum sende fikrini paylaşmış in teşekkür ederim ama protein tozunu 1 öğün kullancam oda spordan sonra sabah 3 yumurta beyazı öyle 100gram tavuk göğsü akşam 100gram tavuk göğsü sonrası bakla giller bunlar pırasa nohut barbunya kuru fasulye fasulye vb şeyler. Tüke tiyorum

5. esdaesda

esdaesda Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Dediğini sonradan farkettim ;) öyle olur

6. wiskyasd

wiskyasd Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Optimum gold standart nasıl bi ürün sen nasıl bir ürün kullanıyorsun.

7. çaresizasosyal

çaresizasosyal Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    23
    şunun çıktısını alıp bizim spor salonunun girişine assalar hocaya sorulan soruların %90'ı cevaplanmış olur
    geçen yine salondaki hocaya "ben çok şişmek abartmak istemiyorum hafif belli olsun yeter o yüzden protein falan kullanmıyorum" diyen birini duydum. yıl olmuş 2015 hala böyleleri var dedim içimden. adam yanlışlıkla biraz fazla yese biraz ağır çalışsa ertesi gün 50cm kol olacağını zannediyor

8. Alper17

Alper17 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Surekli whey goldu soruyorsun abarti biseyler bekleme kullanmaya bbasladiktan sonra ucmucaksin :) 20 gundur kullaniyorum tadi guzel pek bi fark gormuyorum ama 400 kalori var 1 porsiyonunda 2 kilo aldim ama beslenmem iyiydi zaten kilo almaya calisiyordum tozla alakali olmayabilir
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Nisan 2015 ---
    Forumda optimum gold uzerine acilmis bir kkonu var almadan once tum ssayfalari okumustum herkez isin kolayina kaciyor

9. wiskyasd

wiskyasd Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Nerden aldın protein tozunu supplementler.cok guvenilirmo

10. esdaesda

esdaesda Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    evet bende onu kullanıyorum. Daha yeni etkisini görmeye başladım yeterince iyi.

11. wiskyasd

wiskyasd Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sen nerden aldın suplementler.com nasıl. Bu diye

12. NacHo

NacHo Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fen Bilimleri Fakültesi
    Ben forumda okuyucu pozisyonundayim. Okurum çıkarım . Nadirende olsa bişeyler karalarım. Kendimi illa bişeyler yazmaya şartlandırmam. Mesaj yazamayıncada sağa sola dert yanmam. Bişey varsa vardır , yoksa yoktur zoraki işlerle uğraşmam. Dert yanınca milletin birden silkinip ( biz ne kadar basit sorular soruyoruz hadi bişeyler öğrenelim ) deyip bodybuilding gurusuna dönüşmiyeceğini bilirim :) . Realiteyi görüp çözüm üretirim ( sağa sola mızmızlanmam) .

Moderasyonunu yaptığım bir forum ve editörlük yaptığım bir web sayfası var. Üniversite öğrenimimde cabası. Buraya ayıracak çok vaktim yok.

Bu forumda GT üye veya MOD olmuşsanız fedakarlıkta yapmayı kabul etmişsinizdir. Ben standart üye olarak hiçbir taahhüdde bulunmadım keyfim gelince yazarım , keyfim olmadığında yazmam :) . Herneyse yeter bu kadar sanırım :) . Zaten milletin bi kulağından girip ötekinden çıkacak fazla kasmamak lazım :) .

Son düzenleme: 4 Mayıs 2015

Sayfayı Paylaş