formumu korumak icin evde ne gibi antremanlar yapmaliyim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve smrspt tarafından 30 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. smrspt

smrspt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    17yasimdayim. sıska bi vucuda sahiptim istedigim body yapmak degilde vucudumu forma sokmakti .4-5 aydir salonda sureksiz ve hafif calistim. istedigimi basardim gogus sirt biceps bacak falan hepsinden simdilik memnunum. Simdi havalar sicak oldugu icin salonda nefesim kısılıyor bu yuzden simdiki formumu korumak icin evde nasil bi calisma onerirsiniz.

2. soniqq

soniqq Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Beslenmene dikkat etmelisin her şeyden önce, günlük ihtiyacın olan kaloriyi araştırarak bulabilirsin forumda. Evde şınav, mekik, barfiks, jump squats vs haraketleri çok çeşitli şekillerde yapabilirsin. Evde en güzel antrenman disiplini kesinlikle dairesel antrenman çerçevesi içinde olabilir, vücut ancak bu şekilde zorlanır. Dairesel antrenmanı da araştır. Haftanın 2 günü mutlaka dinlen. Bu şekilde rahatlıkla koruyabilirsin, hatta kalori alımını ayarlıyabilirsen belli bir noktaya kadar gelişmeye devam edebilirsin.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş