Formu Korumak

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ardatekoglu tarafından 25 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ardatekoglu

ardatekoglu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar merhaba. Cumartesi günü arkadaşımla 7000 kalori yemek için hazırlanıyorum. Merak ettiğim şuydu şimdi benim kalori ihtiyacım 2000 ben cumartesiye kadar 1000 kalori alıp cumartesi bu almadığım 5000 kaloriyi yesem eşitlemiş olur muyum yoksa kilo alır mıyım?

2. proteincenter2

proteincenter2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    SPORCU BESLENMELERİ
    Yer:
    ESKİŞEHİR
    cumartesi alacagın 7000 kaloride gün içerisinde +5000 kalorının az miktarda yaglanma yapacagında hem fıkır olalım yalnız dıger gunlerde dusurdugun kalorının vücuttaki etkısını kestıremezsın söyle soyleyeyım 2000 kalorı ıhtıyacın var ve sen 1000 kalorı alıyosun gerı kalan 1000 kalorı acıkgı vucut ılk once karbon hıdrat arayışına girecek ki bulamayacak sonrada hazır proteınlere saldıracak yanı kaslardakı proteınlere ve en son vucuttakı yağlara başvuracak oyuzden kas kaybı yaşaman yuksek ıhtımal bence sen 2000 kalorı almaya devam et ve cumartesı senın ıcın bi ödüllendırme olsun kas kaybetmeden az bi yağlanmayla günü atlat saygılar. proteın center:05448263232

Sayfayı Paylaş