Formda ve Fit Bir Vücud Olmuş Mu ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Eqo tarafından 30 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Eqo

Eqo Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim amacım aşırı kas yapmak değildi. Sadece fit ve görüntüsü hoş bir vücuda ulaşmaktı. Bir süre çalıştım ve size göstermek istedim. Daha ne yapabilirm önerilerinizi bekliyorum. Unutmadan bu işe başladığımda Kg:82 Boy: 179 du_____ Şuan Kg:65 Boy:182

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/attachment.php?attachmentid=7861&stc=1&d=1275224370

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/attachment.php?attachmentid=7862&stc=1&d=1275224370

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/attachment.php?attachmentid=7863&stc=1&d=1275224370

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/attachment.php?attachmentid=7864&stc=1&d=1275224370

Ekli Dosyalar:

2. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    çok iyi bence daha bişey yapmana gerek yok sağlam fıt bi vücut işde

3. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Benim profil resmi gibi birşey istiyorsun sanırım.Net 1.5 sene kadar çalışmanı tavsiye ederim.73-74 kg yi görürsen o aşamaya kadar oldukça iyi bir vücudun olur.Vücudun güzel ama kendinde fark etmişsindir karın kaslarının vs biraz belirmesi lazım göğüslerin eksik onlarıda çalışman lazım.Bu arada boyun 3 cm uzamış o açıdan da tebrik ederim.

4. Eqo

Eqo Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlar için saolun arkadaşlar... Kötü cocuq'un dediği gibi devam ederim.

5. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    fazla fit olmuş şu anda ne yalan söyleyeyim tahta gibi,ilk resime bakarsan ne göğüs kısmında bir çizgi var nede diğer yerlerde.dediğin fit görünüm kaslar ince hatlarla belli olur kemikler görünmez vs senin spor slonuna gidip çok çk çalışman lazım zaten öyle çok fazla kas istemyorum vs demişsin ama zaten çok kası öyle kolay kazanamazsın kanımca salonda düzenli beslenme ve çalışma ile kazanacaklarında sana kafi gelecektir

6. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Aynen bende yeni başlayan biri olarak hedefimde olan bir vücut fit bir vucut benim profilim gibi olamya çalışıyorum ki amacım yani hedefim 1 yıl(benim profil olmadıo o zaman en yakın kötü çocuq profilide 10 numara ;) )...kötü cocuq'un dediği gibi bazı yerler daha da belirginleşirse daha süper olacaktır...bu arada baştada belirttiğim gibi usta,prof değilim umarım yanlış anlamassınız yorumu mu saygılar...

EDİT :bu arada belirtmek daha doğrusu öğrenmek istiyorum eqo arkadaşım;ben başladığımda kilom 84 boy 180 yaş 28....
    şimdi ben geçen gün değerlerime baktım standart kilo 72.20 çıktı..eğer ben fit bir vücut istiyorsam kilom 72.20 mi olmalı eğer olursa fazla sırtmazmı çopk zayıf olmazmıyım..bilen arkadaşlar varsa bi yardım ederse sevinirim..bu arada konunun içinde soru sordum k bakmazssın umarım...

Son düzenleme: 30 Mayıs 2010
  7. Eqo

Eqo Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumun için saol. Bende senin gibi çalışmaya devam ediyorum. Amacım aynı (aşırı kas değil, formda ve fit bir vücud)

demircan256 bunu beğendi.
  8. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Eqo-editlediğim soruya varmı bilgin ...

9. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir

Sen kendı avatarındakı vucudu, hadı onuda gectım kotucocukun avatarındakı vucudu 1 yılda yapabılecegını sanıyorsan bazı seylerı daha fazla arastır hayal kırıklıgına ugrama..

O adamlar gıbı olabılmek ıcın mesela egoyu ornek alalım, ortalama 2-3 sene kasması gerek.. Kasması dıyorum yanı herseyı cok duzgun yapması lazım, hemde coook.. ;)

zigbog, demircan256 ve Kötü Çocuq bunu beğendi.
  10. Eqo

Eqo Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Pardon editlediğin konuyu yeni gördüm
    Arkadaşım avatarındaki gibi bir vücud istediğine göre kilonun 74-78 arası olması lazım. Araştırdım manken görünümlü yani avatarındaki gibi kişilerin standart kilosu buymuş.
    Sende ona göre davranırsın. Kilo vererek kas yaparsın.Seni hiç etkileyeceğini sanmam.
    Şimdiden kolay gelsin :D

11. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Evet haklısın umur...ben hedefim 1 yıl derken bu 1 yıl içinde bu vücuda kavuşamayacağımın bilincindeyim biliyorum ha deyince emek vermeden ve gereken herşeyi layığıyla yapmadan zor bunlar ..ama ben bir hedef belirledim yani örnek belirledim bu tarz bişey yappmak peşindeyim haa bu 1 yılda 3 yılda olur ama sonunda olacağını düşünüyorum umarım emekler boşa çıkmaz...bilgilerin için teşekkürler...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:04 ----------

he o zman ben 83 kldayım şu anda demekki 75-78 arasına düşersem istediğime azda olsa yaklaşırım en azından kilo bakımından ...teşekkürler.Eqo...

12. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    :D:D:D kim diyor manken vucutları 74-78 kilo diye güldürmeyin insanı
    mankenler 180den uzun olur genelde iyi olanlarda zaten 190 flan
    190 boyunda 78 kilo insan iskelet gibi olur.
    bence demircanın fotodaki insan 180 cm boyunda ise 85 kilodan aşağıda değildir.

Eqo sana gelince
    bence fit güzel bir vucut istiyorsan 2-3 sene daha düzenli çalışıp kaslarını büyütmen gerek.

Ekli Dosyalar:

13. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Yukarıda da belirttim en az 1.5 sene minimum.Ama fit vücut var fit vücut var,buna sen karar vereceksin.Örneğin Brad Pitt vücudu 9 aylık ama müthiş bir bilgi birikim para karşılığında oluşmuş bir vücut.Antrönörü 9 ayda Brad Pitt i hazırladığını söylüyor.Tabi hazırlarken kim bilir neler yaptılar neler.O tarz bir vücut için normal birinin 1.5 sene kadar çalışması yeterli olabilir.Tabi işin içine genetik giriyor,disiplin giriyor,bilgi giriyor vs.Süre değişkenlik gösteriyor süre.Sonra 1 kademe üstü benim profil resmim.Kendisi calvin klein mankeni.Yani özel biri.Sadece çalışarak belli bir süre çalışarak öyle bir vücuda erişemiyebilirsiniz belkide daha iyisine erişebilirsiniz ama unutmayın o adamları görüp hedef şu demeyin.Üzülebilirsiniz.Çünkü her kas yapanı calvin klein mankeni yapmıyorlar dikkat edin.O adamda durduğu gibi durmuyabilir.O vücut için 2 sene minimum çalışmak gerekir diye düşünüyorum ayrıca.Diğer fit bir vücut ise Nick Auger in vücudu.Onun vücudu da fit belki fazla fit kendisi Fitness model.Fotolarına bakabilirsiniz konu açmıştım oradan ulaşabilirsiniz:https://www.bodyforumtr.com/vbforum/nick-auger-fitness-fashion-model-t28197.html .Nick gibi bir vücuda kavuşmak için ise ne kadar süre gerektiğini siz düşünün.

14. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Yazmayım yazmayım diyorum ama kendimi tutamıyorum.
    1. Belli resim ekleme kuralları var, bunlara göre pozların eksik. Hatta poz yok denebilir bi tanesinde son anda kadraja girmeyi başarmışsın, diğerleride gömlekli çekilmiş.
    2. Ölçüler yok
    3. Fit olmak ile zayıf olmayı karıştırmayın.

15. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul

Savaşcı...krdşm benim boy 1.80-1.81 arasında ve kilom 84 idi 2 ay öncesinde:) şimdi ben napam dermisin..sana zahmet yani en fazla kaç kilo verem...yada verebilirsem vermem gerekli....

16. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bence bütün konu şu maddeyle özetlenmiş

17. ozersan

ozersan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Benim anlayışıma göre istediğin olmamış ama sen vücudundan memnunsan söylenecek bişey yok.Ama sen yinede devam et çalışmaya yok ben memnunum diyorsan bol bol karın çalış.

18. Kurt_Coban

Kurt_Coban Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    normal bi insanın fazla kilolarını vermiş hali gibisin, adele namına pek bişey söylemek zor.

Sayfayı Paylaş