Focus t25 kardiyo programi ve saglikli beslenme hakkinda yardim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve uslubirinsanevladi tarafından 12 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. uslubirinsanevladi

uslubirinsanevladi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Cin halk cumhuriyeti'nden merhabalar...
    Yaklasik 3 aydir bu forumda yag yakimi ile ilgili okumadigim konu kalmadi(icinde mesaj olmayanlari bile 1 umut okudum). Ancak benim bulundugum sartlarda benzer birini bulamadigim icin sorularim biraz havada kaldi ve uye olup burada bu konuyu bilgi sahibi kisilere danismak istedim. 4 ocak 2016 tarihinde sizlerin de yazilarini okuyarak focus t25'e baslamaya karar verdim. 4 ocak 2016 Boy:178 kilo:78 bel:93 kalca:104
    Su anda programin beta bolumunun 3. haftasinin sonundayim(1 hafta cin yeniyili yuzunden spor yapamadim) Boy:178 (beni en cok sasirtan:p) kilo:72 bel:84 kalca 93 bu arada yag oranim da bu olcumlere gore %22'den %15'e indi(Mezuranin yalancisiyim).
    Beslenme: Sabah: 3 Yumurta, tahil ekmegine skippy(0 seker) fistik ezmeli sandvic, yarim yagli sut ile yulaf ezmesi
    Oglen: Sirkette ne yemek cikarsa o ama haftada 3 kez balik ve brokoli, kalan 2 gunde ise bazen noodle bazen yagli da olsa tavuk ve tofu.
    Ara ogun: Elma ve 2-3 bardak yesil cay
    Aksam yemegi: Evde kendi cabalarimla az yerfistigi yagi kullanarak tavuk(200 gr) yanina sebzeler(Aksam yemegini is yuzunden spordan sonra genelde 8 ile 9 arasi yapabiliyorum).
    San beni rahatsiz eden bi alt gobek var ve bunun yok olmasi icin onerileriniz nelerdir? Sizce focus t25 yanina baska ne gibi kardiyo ya da agirlik hareketleri yapmaliyim? Beslenme seklim sizce dogru mu ve nasil daha iyi olabilir?
    NOT: Ayrica is ile ev arasi yaklasi yuruyerek yaklasik 15 dakika bu da kardiyo sayilir herhalde:D
    Foruma yeni katildigim icin hatalarimi mazur gorun lutfen. Elimden geldigi kadar durumumu anlamanizi saglamaya calistim. Yardimlar icin simdiden tesekkurler.

2. algosfides

algosfides Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba, yaptığınız programı biliyorum. çalışmanıza ilaveten ip atlamanızı yada imkan varsa yüzmenizi tavsiye ederim. nabız saatiniz varsa kontrol edin ip atlama ile focus antrenmanında hemen hemen aynı kaloriyi yakacaksınız. yok yine de başka birşey tavsiye et derseniz, focus öncesi bisiklet yada yürüyüş hem ısınmanızı ve yağ yakımınızı hızlandıracak hem de daha istekli çalışmanızı sağlayacaktır.

3. uslubirinsanevladi

uslubirinsanevladi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Tavsiyeleriniz cok tesekkur ederim. Tam da gecen hafta yuzmeye yazilmamin uzerine cok iyi oldu:). Iyi yolda oldugumu dusunuyorum ancak belli bir yerden sonra bu yaglari yakmak ve ilk zamanlar ki gibi degisim gormemekte motivasyonu etkiliyor.

Sayfayı Paylaş