FleXoR 'u Ziyaret

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve wrestler tarafından 29 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Yaklaşık iki hafta önce cuma günü akşam 17.00 sularında tam kendimi hafta sonu tatiline heyecanla hazırlarken, iş yerinde gelişen olumsuz durumlar neticesinde aniden Lüleburgaz'a geçici olarak görevlendirildiğim haberini aldım.

Çalıştığım kurumun Lüleburgaz'daki birimi kurum çalışanları için çok da istenilen bir yer değildir ama FleXoR'un orada salonu olduğunu bildiğimden, abartmıyorum, neredeyse bu ani gelişmeyi sevinçle karşıladım.

İlk gün iş yerine başlangıç yapma, otele yerleşme gibi işleri hallettikten sonra, 2. gün mesai çıkışı ilk işim FleXoR'un salonuna gitmek oldu. Kapıdan girdiğimde gözlerim iri birini arıyordu. Aradığım kişiyi bulmak ebatlarından dolayı çok da zor olmadı :) Kendimi tanıttım. Bodyforumtr'den 'wrestler' olduğumu söyledim. O da hatırladığını söyledi ( ilk başta hatırlamadığını, nezaketen öyle söylediğini düşünmüştüm ama daha sonraki konuşmalarımızda neredeyse 5 sene önce gönderdiğim mesajı, hatta o zamanki profil resmimin bile ne olduğunu söyleyince, hafızasının da bilekleri kadar güçlü olduğunu anladım.) Sağolsun, çok samimi karşıladı. Salonlarda genel kural olan, idmanlara başlamadan önce verilmesi gereken ücreti ödemek istediğimi söylediğimde, benim misafiri olduğumu, problem olmadığını, istediğim gibi çalışabileceğimi söyledi.

Yaklaşık bir hafta boyunca antrenmanlarımı aksatmadan salonda çalıştım. Salonun manevi ortamı çok hoşuma gitti. FleXoR çok sıcak kanlı ve samimi bir insan. Sadece V.g. ve diğer konulardaki bilgisiyle değil, insanlığıyla da saygıyı hak eden bir kişi. Salondaki tüm üyelere karşı asık suratlı bir antrenörden ziyade hem bilimsel olarak onları eğiten ve çalıştıran hem de çok samimi arkadaş, abi gibi davranan bir insan. Bu da salondan insana geçen pozitif enerji sağlıyor.

FleXoR 'un eşi Flex-Point'le de tanıştım. Çok hanımefendi bir insan. Plates-jimnastik idmanları yaptırıyor.

FleXoR'dan program istedim. Sağolsun, önce vücut analizimi yaptı. Kemik, kas yapımı gözlemledi. Ve yaptığı gözlemler neticesinde bir program hazırladı. Belki de FleXoR’un bizzat dünya gözüyle analiz edip, kendi el yazısıyla program hazırladığı ender, belki de tek şanslı forum üyesiyim. Bu ayrıcalığımı da belirteyim :)

Kendisinin V.g. hakkında ne kadar bilgili olduğunu forumdan biliyorduk. Ama antrenmanlar esnasındaki konuşmalarımızda, forumda bildiğimizden de derin bilgilere sahip bir profesyonel olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bir tıp fakültesinde anatomi profesörü yerine derse girse, kimse yadırgamaz.

Geçici görevim bitti. Artık dönme vakti. FleXoR’la vedalaştım. Her zaman kendisini arayabileceğimi, yardımcı olacağını söyledi. Bodyforumtr üyelerine çok selamı var.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 29 Aralık 2012
    technical1967, Mehmet7, SANDOW ve diğer 37 kişi bunu beğendi.
  2. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın
    Peki wrestler haber alabiliyor musun şimdi forumda uzun zamandır yok.bu arada soldaki flexor galiba :)

3. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Foruma uye olmadan vede uye olduktan sonrada tum postlarini tum konularini okudum. Selamlar olsun, yeniden engin bilgillerini okumak isterim kendi adima ve eminimki bircok uyede ayni dusunuyordur.

4. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Kendisi şu an büyük bir salon açmak üzere. İşlerinin yoğun olması sebebiyle foruma giremediğini belirtmişti. 'Evet soldaki' diye yazmicam. Her şey apaçık belli :D

hasanateş bunu beğendi.
  5. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın
    Hmm sağol wrestler.demek o kadar meşgul ki foruma 10 dakka giremiyor abimiz :)

6. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Yazdıklarınızı okurken içten bir tebessüm belirdi yüzümde,işlerinin iyi gitmesini duymak da beni mutlu etti. :)

7. murat1997

murat1997 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise Ögrencisi
    Yer:
    İzmir
    Ondan çok şeyler öğrendik başlangıç için vb hazırladığı antremanlar ve forumdaki üyelere verdiği bilgiler çok ama çok büyük.Çok güzel bir ziyaret olmuş :D

8. vibrant

vibrant Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar selamlar. Flexor hocamın yazılarını severek okuyorum.Forumda, bazen daha çok açıklamasını isteyebileceğim bir konuda çok kısa cevaplar yazıyor, o da zaman sıkıntısından sanırım.

9. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    ne kadar meşgul olduğunu ancak tahmin edebiliriz ama asla emin olamayız.

sen de hak verirsin ki, forum üyelerinin uzun zamandır foruma girememesine rağmen flexor a karşı yoğun ilgisi var. foruma bir kaç dk lığına girdiği zamanlarda mesaj kutusunu tamamen silmesine rağmen, 2-3 gün sonra tekrar dolduğunu söylemişti. tüm bu mesajlara cevap yazmak insanın bir gününü alır.

öte yandan şunu söylemek istiyorum. forumda en çok sorusu olanlar yeni başlayanlar. öte yandan forumda yeni başlayanların muhtemel tüm sorularına zamanında flexor ve diğer üyeler tarafından cevap verilmiştir. belki yeni başlayan için büyük bir bilmece, büyük bir merak olabilir ama aynı soruların sürekli sorulduğunu görmek artık benim için bile kabak tadı vermeye başladı. forumun 6 yıllık üyesi olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ; bu işi gerçekten yapmak isteyen yeni başlamış bir kişi, tek bir soru dahi sormadan, yazılanları okusa, müsabık sporcu seviyesine kadar yükselebilir.

Agent47, Ocensers, mcan09 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.

Sayfayı Paylaş