Flexor hocam Yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ordakal39 tarafından 29 Mart 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ordakal39

ordakal39 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenciyim
    Hocam,ben 25 gündür evde dumble ile çalışma programı uyguluyorum 4 setten 8 hareket bütün hepsini,arnold press hareketi omzumdaki kıkıardak kemiğim yoksa lifleri mi yırtıcak gibi oluyor bu hareketi çıkarıp başka bi hareket ekleyebilirmiyiz,Bide 25 günden sonra ben bütün vücudumu 4 set 8-10-12-14 haret uyguluyorum,biraz başım döner gibi son set biterken bu programda ,bide içeride yanma hissettim omuzlarımda,Göğsümdede lifler var sanki oları gerdiğimi hissettim fly hareketinde,herhangi bi anormallik yok dimi, dikkatimi ve konstantrasyonumu toparlayarak yapıyorum dikkatli çalışıyrum ,yaş 18 boy 178 kilo 76 bu arada bunuda belirteyim ihtiyacnınz olabilir cevaplarken,Yardımnız için teşekkür ederim.

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş