Flexor Hocamız yeniden online :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve speedtouch tarafından 14 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    evet arkadaşlar 14.04.2012 tarihinde Flexor hocamız yeniden online olmuştur, umarım bizleri tekrardan bırakmaz ve engin bilgileri ile bizleri beslemeye devam eder...

Azi, CaglarYildiz, Efrahim ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Flexor hoca forumun şuan ki halini gördüğünde online olduğuna pişman olup kapatır pc yi :D

Azi, Danny Boy, ineedpower ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

O da aynen öyle yaptı zaten :(

Azi, hasanateş ve wallcroft9'69 bunu beğendi.
  4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    FleXoR forumun duayenlerinden artık eskisi gibi mesajlarını göremiyoruz. En son MK7 birkaç mesaj attı onunda başına talihsiz bir olay geldi.

Bence forumun hali o kadar da kötü değil forumda gayet bilgili onlarca üye var. Eskidende 3-5 aylık macera peşinde koşan yüzlerce bilgisiz üye vardı bunlar pek önemli değil. Önemli olan forumun iskeletini oluşturan bilgili üyelerin forumda mevcudiyetini koruyabilmesi. Bu üyeler eskisi kadar fazla olmasada forumda olduğunu düşünüyorum.

jankad, spine, mista ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Flexor hocamız gibi başka bilgili eski üyelerimize de bence ihtiyacımız var. Umarım yavaş yavaşta olsa bazıları geri döner. Atacakları 2-3 tane post bile bence çok önemli

Azi, Efrahim ve speedtouch bunu beğendi.
  6. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

Sana katılıyorum Beach Boy var fakat büyük bölümü forumda aktif değiller malesef,aktif olan 10-15 kişi ancak var,Schwarzxxl'de anladığım kadarı ile forumu temizlemekten paylaşım yapmaya fırsat bulamıyor,ne zaman baksam online ama forumda o kadar çöp var ki,paylaşıma vakit kalmıyor,yani eskisi gibi paylaşım yapmıyorlar ya da foruma ayda yılda bir uğruyolar,onlardan açılan boşluğu da zır cahil adamlar dolduruyor, bana sorarsan 3-5 aylık macera peşinde koşan üye sayısı son 1 yılda çok daha fazla arttı, bir de üstüne üstlük bu üyeler zır cahil olmalarına rağmen insanları yönlendirmeye,tavsiyeler vermeye başladıklar, zaten okumak,araştırmak gibi bir alışkanlıkları yok...
    Ben şahsen Mk7'nin yarışmadan sonra tekrar bizlerle olacağına inanıyorum,saçma sapan insanlar yüzünden böyle üyeleri kaybetmek çok üzücü, insanlar bu kimselerin bilgilerinden yararlanmak yerine bu kimselerle polemiğe giriyorlar, bu durum en çok Danny Boy'un başına geliyor son dönemde...

Azi, Danny Boy, wallcroft9'69 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    @speedtouch

O zaman yöneticiler Schwarzxxl ve Flexor gibi hocalar özel üye statüsünde kalıp paylaşım yapacaklar, yeni modlar göreve alınıp, temizleme işininde aradan çıkmasını sağlayabilirler

Azi, wallcroft9'69 ve speedtouch bunu beğendi.
  8. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

söylediğin sistem zaten uygulanmaktaydı,GT üyeleri vardı ve birçok başlıkta paylaşım yapıp çöp oluşumuna imkan vermiyorlardı, ve oldukça da fayda sağlamıştı siteye,fakat site yönetimi nedense bu uygulamaya son verdi...
    Flexor sanırım bir daha paylaşım yapmaz, Schwarz ise yönetim işleriyle çok meşgul dediğim gibi,Draft,Rpac onlar da yine bilgi seviyesi yüksek,forumda aktif olan değerli üyeler,onlar da yine çöp temizleme işinden paylaşım yapamıyorlar ya da yapmıyorlar bilmiyorum...

Son düzenleme: 14 Nisan 2012
    Azi ve wallcroft9'69 bunu beğendi.
  9. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    flexor hoca
    gelde bizi bilginle aydınlat
    valla merakla bekliyorum yorumlarını

Azi ve Efrahim bunu beğendi.
  10. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Forumun bu boşlanmış halinden herkes müzdarip...
    Modların sadece temizlik yaptığı, aynı başlangıç sorularının yüz kez başlık açıldığı, değerli üyelerin, çok güzel paylaşımlar ve çevirilerle forumu üst düzey yapabilecek üyelerin kendi günlüklerine çekildiği bu halinden...

Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  11. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    @speedtouch

aynen dediğn gibi 3-5 günlük adamlar beslenme uzmanı antrenör-mr.olimpia yorumcusu- steroid gurusu- vegan karşıtı oluyor

tabikide kimse paylaşım yapmaz herkes onlarla polemiğe giriyor çünkü

forumun yeni ama iyi üyeleride yok artık

sultanmehmed bile girmek istemiyor artık ki kendisi bu foruma aşık birisi :( onu zorla ikna ettim de bir video koydu

ben de öleyim yani farkındadır herkes artık yorum dahi yapmaya çekiniyorum vegan biri başlık açmış herkesin onu desteklemesi cesaretlendirmesi gerekirken bazıları onu veganlıktan vazgeçirmeye çalışıyor hatta veganlığın sosyetik amerikan bir iş olduğunu aslında veganların gizliden et yediklerini bile iddia ediyorlar

yani kusura bakmayında ben soğuyorum artık çünkü nerde mesaj atsam göbekli yağlı vegansın sen sus tarzı mesajlar görüyorum ben kimseye frank zane yım demedım yada vücudum çok iyi demedim ama veriğim bilgier doğrudur emin olun çünkü bunun üzerine eğitim alıyorum sürekli araştırıyorum dedim o kadar

r10 da dönmicekmiş :(

hasanateş ve Azi bunu beğendi.
  12. harani

harani Yeni Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0

hocalarımla konuşacam foruma üye olsunlar bilgili üye görsün forum aydınlatılmaya ihtiyacı var bu forumun

13. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

pes etmeyeceğiz Danny ve forum yönetimi de bu konuda bize yardımcı olmak zorunda,biz spora aşığız, en güncel en doğru bilgiye ulaşıp bunu bilmeyenlere aktarmak bu forumda üye olan herkezin görevidir, afedersiniz ama birkaç dallama yüzünden forumdaki faydalı insanları kaybettiğimiz artık yetti,forumda 3-4 yıl önce tartışılan seviyeli bilimsel şeylerin yerini bugün saçma sapan insanların açtığı topicler,yorumlar aldı, yani yıllar ilerledikçe forum geriye gidiyor adeta...
    spora gerçekten gönül vermiş,seviyeli,egosunu bir kenara koyarak bir şeyler öğrenmek isteyen ve birşeyler öğreten insanları sürekli kaybetti bu forum, bundan sonra kaybetmesin , bu başlığı okuyan bu spora aşık birşeyler öğrenmeye ve öğretmeye çalışan bu işe tutkuyla bağlı herkeze sesleniyorum, sizler gittikçe, sizlerin yerlerini, sizler gibi insanlar almıyorlar, dallama topluluğu alıyor, okumayı,araştırmayı bilmeyen hatta düşünmeyi bile bilmeyen insanlar geliyor,forumun en tepesinde Türkiye'nin spor bilinci yazıyor, evet bu site gerçekten Türkiye'nin spor bilinci ve ben öyle olarak yıllarca kalmasını istiyorum, lütfen yönetim bu konuyu bir gözden geçirsin,biliyorum ki onlarda yaptığımız bu işe tutku ile bağlı kimseler...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:43 ----------

çok ciddiyim hocaların ve sen başka bir siteye üye olun,gerçekten bu forumun bilgili üyelere ihtiyacı var çünkü, başka bir forumu kirletebilirsin ama senden rica ediyorum bizim forumu rahat bırak...

hasanateş, Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  14. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    @speedtouch hani sakın kendimi övüyorum gibi algılamayın bir ara bende forumu braktım 10 gün kadar faceden olsun burdan olsun her gün 10 larca mesaj aldım anabolik foruma bir girdimki aman aman yani günlerce düzeltmek için uğraştım sonra da :(

bencede bir avuç adam kaldık zaten mantıklı bari biz sahip çıkalım :(

Azi bunu beğendi.
  15. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

bu forum bana çok şey verdi,bu forumdaki değerli insanlar bana çok şey kattı...
    biz sahip çıkacağız Danny,öyle bırakıp gitmek yok...

Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  16. harani

harani Yeni Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    valla kim kirletiyo forumu ona yüce türk milleti karar verecek benim milletim iyiyi kötüyü ayrıcak güçtedir hocalarım foruma üye olmayı kabul etme lutfunda bulunacak mı bilemem ben teklif edeyimde.

17. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

gerçekten senin inanılmaz bir ızdırabın var ben çözdüm seni,öyle bir lutfa gerek yok teşekkürler...

hasanateş, Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş