flex wheeler ın roportajı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve saydam tarafından 26 Ekim 2004 başlatılmıştır.

1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Flex Wheeler 1998 yılında Mr. Olympia yarışmasında 2. oldu ve Şampiyona en yakın vücuda sahip yarışmacıydı.

Q – Bu yıl Olympia yarışmasına hazırlanmak için neler yapıyorsun ?

A – Düzenli, bilinen şeyler, antrenman, diet, böyle şeyler. Zihinsel olarak hazırlık.

Q – Önceki yıllardan daha iyi olabilceğini düşünüyor musun

A – Tabi, tabi…Herhangi bir sorun yok. Bunlar benim hayal ürünüm değil. Hepsi anlaşma ile yapılan şeyler.

Q – Şampiyon Ronnie Coleman ile yarı yarıya ikinizinde yarı yarıya şansınız var

A – Bunun güzel bir şey olduğunu sende biliyorsun. Tüm bunlar şirin…ama benim zihnimde böyle değil. Bana göre % 100 kazanacağım, başka kimseye herhangi bir kazanma şansı vermiyorum. Onlar benim % 90 kaybedeceğimi söyleseler de, onları dikkate almıyorum. Zihnimde böyle şeylere yer vermiyorum ve bunların hiçbiri beni etkileyemez.

Q – Gerçekten Venice’de bulunan Gold Gym spor salonunda sabah saat 6’da antrenman yapıyor musun ?

A – Ben bir yarışma için hazırlandığımda ve yarışmaya az bir zaman kaldığında sabah saat 5’te salonda oluyorum. Fakat şu anda öğlen saat 11’de çalışıyorum.

Q – Yalnız mı çalışıyorsun ?

A – Hayır. Charles Glass adında bir yardımcım var.

Q – Chad Nichols ?

A – Evet, Chad Nichols’da yardımda bulunuyor.

Q – Geçen yıldan farklı olarak neler yapıyorsun ?

A – Vücudumda daha belirgin bir kas haznesi oluşturuyorum. Fazla parçalı bir vücut yani…Geçen yıl yapmadım ama bu yıl yapacağım

Q – Şu an zihinsel olarak yarışmaya hazır mısın ?

A – Evet, hazırım.

Q – Geçen yıl ki Mr. Olympia sonuçlarına şaşırdın mı ?

A – Güzel….Evet ve aynı zamanda hayır…Kendi durumuma şaşırmadım.Birinci olmayacağımı biliyordum fakat Ronnie’nin beni yendiğini düşünmüyorum. Onun çok iyi bir durumda olmasına rağmen, sen de biliyorsun, vücut yapıları bir bütün olarfak değerlendirilmiyor. 4 round var. 3. roundda onu yendiğimi düşündüm. Fakat hakemler beni tam olarak değerlendiremediler. Fakat bu yıl onların düşüncelerini değiştireceğim.

Sayfayı Paylaş