Flavor wave pisirme fırını (tenceresi)

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve Reddie tarafından 29 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    geceleri reklamlarini izliyorum eurosport kapaninca, su anda da oynuyor.

hatta A takimindan MR T. = B.A. Barracus amca da var =)

yag su vs. kullanmadan eti tavugu sebzeyi vs kendi yagiyla suyuyla pisiriyormus. tamamen sporcu dostu bir urun olarak algiladim. anladigim kadari ile halojen isik ve fan kullanarak guneste kurutma mantigini hizlandirmislar. meyveleri fln da kisa surede kuru hale getiriyor. evde kuru kayisi uzum vs hazirlamak icin cok uygun. ette de kullanilabilir, kurutulmus et hazirlanabilir. ulkemize ithal edilmesini uzun zamandir bekliyorum. izlemeyenler icin sitesi ve reklam videolari burada.

http://www.thane.com/products/housewares/flavorwave-turbo/flavorwave-turbo.php

https://www.youtube.com/watch?v=fYEEfjw2mHk

https://www.youtube.com/watch?v=K6Thbl9C_tY

Son düzenleme: 29 Haziran 2009
    rsxer, tirebel ve lazmataz5 bunu beğendi.
  2. tirebel

tirebel Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten çok güsel fırın hemde 40 dlara Ama türkiyede piyaaya sürülürse en az 250 tl den aşağı olmaz

3. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürün Türkiye de de satılıyor. 300 tl civarında fahiş bir fiyatla hiç güvenmediğim ve bir kez kazık yediğim televizyon reklamlarıyla satılıyor. Bence çok fason bir ürün. Reklamlarında bile yağsız pişirmesine çokda vurgu yapılmıyordu sanırım sadece çk hızlı pişiriyormuş fakat pişirdikleri bifteklerin içleri reklamda bile pişmemişti.. Ben hiç tavsiye etmiyorum hem fiyatından hemde telemarketten dolayı..

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    M.t hiç değişmemiş vallahi

300 tl gerçekten çok uçuk bir rakam :(

5. Zorro31

Zorro31 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
  6. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    firmanin uckagitciligina diyecegim bir sey yok, urunu de kullanandan en temiz yorum almali.

yalniz biftek olayina cok guldum zaten amerikada pismis biftek gibi bisi yok ki,
    tavada da pisirseler ici cig oluyo o biftegin bu tencerenin ne kabahati var =)

7. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Very well done deyince yenecek kivamda geliyor :). Hos cogu zaman da yakiyorlar very well done deyince, pek arasi yok bu adamlarda.

Turkiyede pembe eti hayatta agzima surmezdim. Insan nelere alisiyor vakit gectikce, hayret ediyorum gercekten. Simdi ici hafif pembe olmayinca hosuma gitmiyor. :)

8. mady44

mady44 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Nette bir tane bile gerçekçi kullanıcı yorumu bulamadım, satan firmaların sitelerinde yaptıkları yazım hataları her türlü dolandırıcılık şüphesini de arttırıyor, firmaya da güvenmiyorum ama Mr. T' ye güveniyorum :)

1-2 gün daha araştırıp kendimi kurban edip siparişi vericem, hem bekar hem kırmızı et pişirme konusunda yeteneksizim, içini pembe bırakması da güzel zaten az pişmiş yerim. Yorumlarımı burada paylaşacağım.

joker23 bunu beğendi.
  9. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    beklyorum arkadaşım yorumlarını merak ettm bende Mr.T abimizide alet etmezler heralde fasonluga :=)

10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    tv.de ben de gördüm reklamını yemeği döndürmek yerine içerdeki havayı döndürüyor..benim çok hoşuma gitti..fiyatı biraz daha aşağı çekilirse alınabilir..

11. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    denıyen varsa yorumları lutfen yazsın bende almayı dusunuyorum super bir mazemeye benzıyor

12. veveve

veveve Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    evet tvde gördüm yağsız patates bile kızartılar ama nekadar doğru bilinmez. bu ürünü kulanan kişiler varsa lütfen yorumlarını yazsınlar bekliyoruz. tşk.

13. mady44

mady44 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar geçen Cuma kapıya sipariş vermeme ve kapıda nakit ödeyeceğimi belirtmeme rağmen ürün gönderilmedi (şişlide oturuyorum), birkaç farklı siteden denediysem de (mavikiraz, tvshop, teleshop..) ürünün yetkili distribütörü tarafından getirilen malların gümrükte bekletildiği bilgisini verdiler. Kimi yer 2-3 günde kimi 1 haftada hallolur diyor, beklemedeyim vazgecmis degilim.

14. enigma06

enigma06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum ürünün eline umarım hemen geçer.Dört gözle yorumlarını bekliyor olacağız.

15. enigma06

enigma06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir hafta oldu halen ses seda yok mu?Yoksa kullanmaya başladın çok beğendin.Yemek yapmaktan vakit mi bulamıyorsun. :)

16. mert671

mert671 Yeni Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    :D tıka basa yiyiyordur o şimdi.

17. veveve

veveve Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    galiba :) ama cidden hiç kulan yokmu?

18. mady44

mady44 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar,

Ürünü dün kargodan teslim aldım, gecikmenin sebebi malların takılmasıydı sadece zannediyordum ama bir talep problemi de var gibi, pek çok yerde stokta tükenmiş durumda, siz sipariş verirken tamam getiricez diyip ön talep alıyorlar aslında ama günler sonra arıyorlar, o yüzden mutlaka sorun elinizde var mı şu anda, yarın akşam kesin gelir mi diye.

1 hafta kadar etinden tavuğa, patatesine kadar çeşitli ürünlerde kullanıp yorumlarımı ekleyeceğim.

19. nicknick

nicknick Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar birebir muadilini sinbo 5002 modeli ile bir suredir uretiyormus. sanırım urun lisansını herkes kullanark çinde kendi markası için ürettiriyor, amerikada farklı markalar gördüm aynı görünümde ve ebatta.
    satın alan arkadaştan acilen yorum bekliyorum çünkü ben de ikisinden birini alıcam. yorum yazarken kullnaılan et, sebze vs. miktarı ve pişirme süresi yazılırsa çok makbule geçer. çok sık uğrayamıyorum pm atarsanız email ile ulasır, teşekkürler.

Not: bir dfe ürünün teknik bilgilerini yazarsanız sinbo ile birebir aynı mı daha kolay anlarız, güç sarfiyatı, iç hacmi vb. kullanım kılavuzunda yazıyordur bunlar.

Son düzenleme: 22 Ağustos 2009
  20. nicknick

nicknick Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merakla bekliyoruz yorumlari. teflon tavadaki kadar hizli pisirebiliyorsa ve lezzet yerinde ise hemen siparis vericem. tavanin basinda beklemek, eti surekli cevirmek gerekiyor. bu cihazda pisirme suresi belli ustelik her yonden pisirme yapiyor cevirme derdi deyok. zamani, sicakliği ayarla hazir olunca git ye super valla.

Sayfayı Paylaş