Fiyat/Performans Açısından Tavsiyelerinize ihtiyaçım var ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve vuranyus tarafından 26 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. vuranyus

vuranyus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar yaklaşık 3 yıldır dönem dönem ( genelde kış dönemi ) bu sporu yapıyorum yazın turizm işinde olduğumdan biraz aksatıyorum yaptığım dönemlerde bi kaç kutu whey protein kullandım ama malum bıraktıkca iki ileri bi geri peki ilerleyemedik son 5 aydır aralıksız ürünsüz dvm ediyorum yaza ( hazirana ) kadar olan sürecte beni kas kütlesi olarak görünüm olark bi seviye üst e taşıayacak supplement ler araştırıyorum bi zmandır aşağı yuları 300 tl civarı bir bütcem var benim şuanda düşündüğüm ürünler ;
    1-musletech nitrotech 1,8 kg
    2-biotech glutamine 500 gr
    3-mhp creatin 300 gr

bu ürünü kombine edip 2-3 aylık sürecte neler kazanabilirm yada sizin 300 tl civarı daha iyisini yapabileceğim bir kombinasyon öneriniz varmıdır :confused:

2. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    hesaplı olması açısından optimum whey + creatin alabilirsin ikisi 185 tl civarı sanırım geri kalan parayla da bcaa + glutamine alabilirsin ama 300 den biraz daha fazla tutabilir. 330-350 arası tahminimce.

3. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Nitro tech yerine daha uygun fiyatlı bir şey alabilirsin. Creatine de ultimate den iyi sonuçlar almıştım. Optimum glutamine ise fiyat performans açısından iyi.

4. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    kreatinin markası önemli değil bence..

gnc kreatin varsa al sonuçta bunlar monahidrat "saf" kreatin yani hepsi aynı..

5. vuranyus

vuranyus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki gramajı konusunda kreatin 300 gr yetermi ilk kullanımda yani 6 hafta kullandık ara verdik tekrar dvm etmessek bir gerileme söz konusu olurmu , glutaminide kaç gr alsam yeterli olur ilk etapta

Sayfayı Paylaş