Fittness ve AİR Alert Bir arada

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve DangeRMtA tarafından 15 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DangeRMtA

DangeRMtA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar bn haftanın 3 günü (pazartesi,salı,cuma) olmak üzere fitnesse gidiyorum ve ağırlık çalışıyorum bunun yanındada air alert programını uygulamak istiyorum.Ancak onun programındada pzts çarşb ve cuma gnleri antreman günü fitnessden sonra akşam eve gelince onuda yapsam overtraning gibi bi durum olur mu cnkü antreman programında zaten bacak çalışması war ...
    Birde mens health dergisinde çok ballandıra ballandıra baklava çıkartma diye bi program makalesi wardı onuda cok yapmak istiyorum bunların yanına bide o mekik hareketlerini eklesem ? :D Gene mekik hareketleri benim kendi antreman programımda zaten war ama mens healthinkinide evde yaparım ? insan mısın sen felan demeyin o kadar yorucu gelmiyo zaten yaz dışarı çıksam ateş gibi en iyisi evde bunları yaparım bari ... cevaplar için şimdiden tşkler ...

2. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    bacak çalışmazsan sorun olmaz
    ben air alert ı vg ile birlikte yürütüyorum
    ve 8. haftaya giricem
    bu arada air alert ı yapıcaksan
    iyice bi ısın derim dize çok yükleniyo program benden söylemesi daha önce 2 defa da diz yüzünden bırakmak zorunda kalmıştım
    ve de air alert 4 ü uygula 3 ü değil

3. DangeRMtA

DangeRMtA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hadi ya 4 mü cıktı ona bakayım o zmn ondan haberim yoktu bak saol

Sayfayı Paylaş