Fitoform

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve dinamik.ip tarafından 4 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Shiffa Home'un ürünü olan Fitoform adlı kapsüller ile ilgili bilgisi olan var mı???

Aktarlarda da bulunan bu hapların içeriğinde altın otu, mate yaprağı, ısırgan otu, mersin yaprağı, papatya, barut ağacı, biberiye, rezene, yeşil çay, şahtere otu, kiraz sapı, funda ve L-Karnitin varmış. Ürün tanıtım broşüründe böyle diyor...

Kullanan var mı ?

Aslında bana garip gelen L-Karnitin diyor, benim bildiğim L-Karnitininde içeriğinde başka şeyler var. Yani bu toplu bir karışım mı?

Sizce alayım mı ?? Fiyatını da vereyim 34 lira hatta yanında aynısından birini de veriyor...

2. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    bana kalırsa bu tür ürünleri hiç kullanmamak gerekli çünkü çok fazla faydaları olmadığı gibi üstüne birde zararları bile olabiliyor lida örneğinde olduğu gibi,bunun yerine beslenmeyi düzen sokarak zayıflamak daha doğru ve sağlıklı,bende yaklaşık 2 ay önce 1 kutu Formula 7 ürününü kullandım ve bi yararını göremedim bunun dışında bitkisel karışımlarda kullandım tek yaptığı şey tuvalete fazla çıkıyordum,tercih sana kalmış ama bence değmez,dediğim gibi bunun yerine beslenmeyi düzene sokmak gerek herşey beslenmede bitiyor...

dinamik.ip bunu beğendi.
  3. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
  4. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
  5. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir

Hmm anladım ben senı dusundugumden dedım..:)
    Ama dıger arkadasında dedıgı gıbı forumdakı ılgılı konuları okuyup beslenmene dıkkat ederek zayıflasan daha ıyı olur..

Sayfayı Paylaş