Fitness'a yeni başladım. Kaslarım çok ağrıyor.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve DiggaNick13 tarafından 9 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. DiggaNick13

DiggaNick13 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar. 15 yaşındayım. Boyum 1.67 Kilom 52. Fitness'a dün başladım. Isınmadan yaklaşık yarım saat kol antrenmanı yaptıktan sonra protein tozu aldım. Bir süre sonra kollarım ağrımaya başladı. Şu an daha çok ağrıyor. Kamfolin diye bir krem aldım. İyi geliyo dediler. 2 kere sürdüm fakat şu an hala ağrıyor. Lif kopması ya da sakatlık olabilir mi yoksa sadece hamladı mı? Normal bir şey mi? Ne zaman geçer? Arkadaşlar lütfen cevap verin içim içimi yedi 2 gündür.

2. Paşa99

Paşa99 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    18
    Benim nerdeyse bir buçuk yıl oldu bazen bendede ağrılar oluyor kendimden geçerek ant fazla zorluyorum ki şuan bile kanat bölgem kaç gündür ağrıyor. Ağrılar normaldir. En fazla 3 4 güne geçer ve ısınmadanda idman yapma :)

3. Tolga Can

Tolga Can Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ağrı iyi bi şey demek ki güzel çalıştırmışsın kasları ama o tatlı ağrı tabii acı ağrı varsa orasını bilemem :)
    @Paşa nın dediği gibi 2-4 gün arasında geçiyo o ağrılar bende daha normal çalıştığım ağırlıktan fazla yaptığım zaman ağrı oluyor ve bu iyi bi şey normal yani

Sayfayı Paylaş