Fitness'a başlıyacağım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve yasakhayat tarafından 2 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yasakhayat

yasakhayat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadasLar.
    Boy 1.97 Cm Kilo 105-106. Yaş ise 94 doğumluyum Dışardan bakıldığında şişman biri değilim ama iriyim.Ayakta iken kilolu durmuyorum ama oturdugum zaman çıkan göbekten rahatsız oluyorum veya denize girerkenki çıplak halden :)
    Bu Yüzden Fitness' a başlıyacağım. Yağlı olan bölgelerim kalça , Göğüs ve Göbek bölümü . İstediğim kiloların gidip hafiften bir vücud yapmak. Ne kadar sürede hafiften bir vücuda sahip olabilirim ? Başladığımda yağ yakıcı haplarda almayı düşünüyorum. Gideceğim yer fazla kaliteli değil ama malesef gidebileceğim başka biryer yok burada. Sadece bir tane Fitness salonu var. Orada tabiki bana bir program ve diyet [ YEMEM GEREKENLER ] hazırlanacaktır ama sizinde bana bir öneriniz olurmu herhangi bir konuda? yeni başlayacağım sonuçta ..

2. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Benim tavsiyem fitness a önce yağ yakarak başla VG+yağ yakmak sıkıntı oluyor o yuzden ilk 1ay yapabildgn kadar güzel bir kardiyo yap.Ağırlıkta çalış tabi ama hafif kilolar ile

Admin1 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş