fitness

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve Myoglobın24 tarafından 29 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Myoglobın24

Myoglobın24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm lar herkese ben fitness eğitmeni olmaya adayım kendım aerobıc antrenörüyüm ama fitness ı cok sevıyorum özellıkle ınsanlara faydalı olmayı ve tabiki başarılı olmayı.Egzersızın kalp uzerıne etkılerını cardıo calışmayı cırcuıt traınıng ı serbest calışmaları yaş formullerını yanı hepsını bılıorum ama bılgılerımı nasıl toparlayıp ınsanlara sunma konusunda acemıyım sanırım burada kalıtelı fitness cılar body yle ılgılenenleri gördum ve sızlerle bılgı alış verısı yanı daha cok bılgı alışı yapmak ıstıyorum:)bana sedanter ınsanların cardıo ve fitness programlarında nelere dıkkat etmem gerektıını acıklarmısınız tum uyelere saygılamı sunuyorum.

2. constant

constant Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    öncelike nabız atış değerlerine dikkat etmeleri gerekir

3. Myoglobın24

Myoglobın24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm pekı set ve tekrar sayıları neye gore verılmelı her gelen ınsana sen 2x10 yap denılmez dımı onun kasları na 2x10 belkı hafıftır yada agır gelebılır bunu nasıl hesaplayıp tekrar sayılarını belırlıyorsunuz yanı bıreysel farklılıklardan soz edıorum

4. constant

constant Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar detaylı bir çalışmaya gideceksen, ölçüm testi yapman gerekir, kas,yağ,kemik ölçümü yapıldıktan sonra ona göre bir program belirlenir.

5. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    iş hayatına atıldığında bunu zamanla öğreneceksin. şimdi ezbere sana ne desek bilemiyorum.

ben fitness derslerimde makina ve serbest ağırlık programı verdiysem ilk 1 hafta 2*8 den başlatıyorum. 1 hafta alışma devresidir. 2.haftada sayı aynı seti 3 e çıkarıyorum. zaten 2 haftadan sonra antrenör üyeyi tanıyor ve asıl egzersiz programına geçiyor.

önemli olan tanıma devresini atlattıktan sonra yaptıracağındır. bu da senin iş konusundaki profesyonelliğini gösterir.

Myoglobın24 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş