Fitness yapmaya yeni başladım , Yardım !

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve granada07 tarafından 24 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. granada07

granada07 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Adım Okan
    Yas 18
    Boy 1.85
    Kg 84
    Ciddi anlamda spor yapmaya karar verdim , 8 haftalık ( 4 ayrı program , Her program 2 hafta ) program dahilinde Alt yapımı kurup , Ek gıdalar ile bölge çalışmalarına başlamak istiyorum..
    Ancak pek bi bilgiye sahip değilim suplamentler hakkında , Haziran ayına kadar istediğim vucuda ulasmak istiyorum..
    Sizce neler kullanmalıyım ve neden ?

2. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba Okan; sanırım biraz kilo problemin var.Spora bir an önce başlamalısın gelişme görmek istiyorsan.Supplement için çok erken, en azından 6-7 ayını düzenli bir idman yapmış olarak geçir sonrasında takviye almaya başlarsın.Önemli olan sağlam beslenmek, kaliteli karbonhidrat ve proteinleri doğru miktarlarda almaktır.İstediğin vücut nasıl bilemiyorum fakat düzenli idman,sağlam beslenme,uyku... gibi faktörlere yeterli özeni gösterirsen gayet güzel bir vücuda sahip olursun o zamana kadar.

granada07 bunu beğendi.
  3. granada07

granada07 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Anladım bilgiler için çok teşekkür ederim :) Peki 3. aydan itibaren ek gıda kullanımına başlasam bi sorun olur mu ? ( Dengeli beslenme ile )

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş