Fitness ve Minder güreşi olabilir mi ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ozan1234 tarafından 3 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Ben hafta üç gün salona gidiyorum programda bir sıkıntım yok güreş hocası beni antremanlara çağırdı kondisyon için 3 ay sonra maç var ben fitness yapmayı çok istiyorum bırakmak gibi hiç bir düşüncem yok sizce pazartesi fitness salı günü güreşte kondisyon yani teknik koşu ağırlık yapmıycam sizce iyimi olur yoksa dezavantajları olurmu şöyle diyim ağırlıktan sonrki gün koşu yapmak iyimidir kötümüdür ben haftada 1 kez gidicem güreş şöyle düşündüm pazartesi fitness salı güreş çarşamba fitness perşembe dinlenme cuma fintess böle yapmayı düşünüyorum cumarteside açık sizce nasıl bir yolda ilerlemeliyim NOT; vücut kaldırırmı diye hiç söylemeyin yeterince iyi zaten bu konuda sıkıntı olmasın ben sadece avantaj ve dezavatajlarını merak ettim cevaplarnızı beklıyorum

2. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Fikri olan yok mu ?

3. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    ne kadar yorulup ne kadar iyi beslendigine gore degisir sonuc olarak hangi sporu yaparsan yap kaslarini beslemeli ve dinlendirmelisin bunun disinda avantaji olacaksada dezavantaj saglama olasiligi yuksek

4. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    Daha iyi olur tabi duzgun yasarsan

Sayfayı Paylaş