Fitness ve Futbolla İlgili

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kaves15 tarafından 7 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kaves15

kaves15 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Abilerim, Hocalarım, Kardeşlerim öncelikle kendimi tanıtarak başlayayım.
    İsmim Mutlu Yaşım 17 Boyum 1.76 Kilom 61 ve ektomorf vücut yapısına sahibim. Sorunum şu ki ben iyi bir futbol oynayıcısı değilim ve iyi olmak için elimden geleni yapmaya hazırım. Fitness a gelecek olursak, Futbol için kendimi çalıştırırken bi yandan vücudumu belli oranda geliştirmek istiyorum. Forumda araştırırken birisinden yaptığım alıntıda "bir futbolcunun ayakları yere sağlam basmalı, omuzları kuvvetli olmalı, pozisyonuna göre sıçrama kabiliyeti gelişmiş olmalı, denge merkezi sağlam olmalı" yazdıgını gordum. Bunları sağlamak için gereken antremanların ne olduğunu, hangi ayak hareketlerini çalışmam gerektiğini ve kondisyonumu artırmak için neler yapmam gerektiğini söyleyecek bana bir nevi kişisel bir hoca olacak birine ihtiyacım var. Maddi durumum kısıtlı olduğu için şimdilik salona gidemiyorum. Bu yüzden normal salonda çalışan birinden daha fazla çalışmam gerektiğini düşünüyorum. Evde veya dışarda yapılabilecek antrenmanlarla bi yandan kendimi futbolda geliştirirken bi yandan kas kutlesi kazanıp fit bir vücuda sahip olmak istiyorum en basitinden ronaldo gibi olmak istiyorum diyebiliriz :) Bu konuda da kendimi zorlamaya ve bana hoca olacak kişinin her dediğini yapmaya hazırım :)

Sayfayı Paylaş