Fitness Trainer

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Chameleone tarafından 14 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 40 üye.
  1. Aziz-han

Aziz-han Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Gögüs için zamana ihtiyac var sabırlı ol az kilo cok tekrar yapıp yağı yakmayı deneyebilşrsin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

muhendis12 bunu beğendi.
  2. muhendis12

muhendis12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bagcılar, Istanbul, Turkey

Zaten 10 kilo 12 tekrar yapıyorum ama alt göğüs tinlamiyor resmen

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Aziz-han

Aziz-han Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Beslenmeni gözden geçir 3 beyazdan uzak dur kardio agırlık ver haftanın 2 günü olabilir

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. leo35

leo35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben 1.5 yıl önce 1 çift dambıl aldım 2-3 ay sadece kol çalıştım. sonra 34 kglık dambıl seti aldım 1 seneden fazla bi süredir onları kullanıyorum... ilk bi sene beslenmeye hiç dikkat etmedim son 5 6 aydır elimden geldiğince dikkat ediyorum (hiç supplement kullanmadım, her gün 1 litre süt içiyorum, 2 yumurta yiyorum, yağlı ve şekerli şeyler az tüketmeye çalışıyorum..) 1.5 senede bu kadar yapabildim. Sizin yorumunuz nedir ? iyi miyim? supplement kullanmalımıyım? Video :

5. oguzali1907

oguzali1907 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam fitnessa başlayalı 4 ay oldu vücudum gayet estetik çoğu kişi beğeniyor boyum 1.76 kilo 64.5 program bulmam lazım ama kütle hacim için full body workoutu yapmak istiyorum bana program yazarmisinız ? İlginiz için teşekkürler bu arada baklavalarım gözüküyor çıktı yani hepsi karın bölgesi sıkıntı değil göğüsler hafif şişti ama birazdaha destek istiyor kol 35cm kollarım birazdaha şişmesini istiyorum kanatlar sıkıntı değil

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. oguzali1907

oguzali1907 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bide full body workoutu tavsiye ediyormusunuz ?

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. harmel

harmel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    IMAG0614.jpg hocam bu vücut sporla kendini toparlarmı 67 kiloyum ve etim çok yumuşak bastırınca içine çöküyor.Ve hacime yönelik çalışıyorum çünkü bi ara baya zayıfladım ve karın kası falan çıkmayınca kas inşa edim sonra parçalarım diye düşündüm.

Ekli Dosyalar:

8. Arrhenius

Arrhenius Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Vay arkadas adam fitness hocası 5 bin maas alıyomus personal training le 7 bin oluypomus birisde cıkıp dmeiyor ki nasıl ? su ana kadar 5 salon degistirdim . tanıdıgım 100 tane bu arkadasdan daha iyi fizikli ve daha bilgi olan( verdigi cvplardan oturu anladım ) arkadasım var 2 bin den yuksek alanı gormedım . ayrıca ılk koydugu fotolarda anlasıldıgı uzre 1.5 max 2 yıllık bı vucut var . sole bı forumda gezın blgi vericek ne adamlar var burası en son bılgı alacagınız yer ...

sağlamirade bunu beğendi.
  9. gönül

gönül Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1 sene içinde 16 kilo aldım. diyet vücudun vitamin ve demir depolarını boşalttı üstelik kilo da veremedim. diyete yüklenmeden nasıl bir çalışma sistemi uygulayabilirim?

10. Shiroe

Shiroe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  11. Berkay KILIÇ

Berkay KILIÇ Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam neyim eksik farkli bir antrenman programi yazabilir misiniz [​IMG]

12. Matsumura

Matsumura Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Konuyla hiç alakası olmayacak ancak, bu konunun "before-after" bölümünde ne işi var alaka nedir ve 4 sayfa olmasına rağmen neden hala burda ?

13. Justice League

Justice League Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam öncelikle iyi çalışmalar benim sorum şu kardyio ne kadar yapmalıyız yani ne kadarı kas kaybı yapar fazlası ve ya eksiği ? Kaç dakika hangi aletleri kullanmalıyız ? Bu arada Bsn Syntha-6 protein tozu ve Amino Full kullanıyorum.

14. lahme

lahme Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    ben de tam aynı şeyi düşünüyordum şimdiye kadar tanıdığım en iyi hoca asgari ücretle çalışıyordu 3 dil bilen nsca kitaplarından makalelerden bilgilerini güncelleyen bir adamdı

15. DaiMoNer

DaiMoNer Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba öncelikle böyle bir fırsat verdiğiniz için bize çok teşekkür ediyorum.
    Gittiğim salonda sözde yağ yakma ve kas kaybetmeden diyet ve antreman programı verdiler harfi harfine hepsını yapıyorum öyleki verilen yemekler için mutfak tartısı aldım herşey oranla uyuyorum ancak yağ oranım %20 iken 1 ay sonra %21 oldu 95 iken 97kg oldum tamamen rezalet bir durum. 1.81 boyunda 97kg %21.1 yağ oranım var. Bcaa,cla,aol,nox2,whey protein,kreatin,gluatamin kullanıyorum. Aslında liposakşın yaptırmayı düşünüorum göbek bel çevresı ıcın , vaser high def diye bir yontemle daha iyi liposakşın yapılabiliniyormuş siz ne dıyorsunuz acaba bu konu ıcın ?

ortalama 10-15kg kaybetmek için bunlara ek olarak ne yapabilirim öneri ve tavsiyelerinizi alırsam çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş