Fitness salonu ve yuzmeyle vucut gelistirme nasil yapilir ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve berkayilgun tarafından 6 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. berkayilgun

berkayilgun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaslar oturdugum yerde fitness salonu acildi ama daha yeni oldugu icin cok eksigi var soyle diyim ust gogus icin alet bile yok gogus germeyi falan dambillarla yapiyorum hep ama en agir dambill 10kg saka gibi birsey bu. Benim sorum bi fitness salonunda kendimi nasil gelistirebilirim havuzda var havuz + fitnessi nasil yapmaliyim . protein tozuda kullanicagim ama dogru bir antreman yapmak istiyorum. 1 ay sonra maclar var ve ogune kadar ne kadar calisirsam kar olucagi icin hergunumun dolu dolu gecmesini istiyorum.

Diger sorum ise fitnessdan sonra 1 km falan yuzup ondan sonra protein kullansam olurmu bir faydasini gorurmuyum ?

fitness salonunda max 10 kg dumbbell bench press halter falan , kasik gelistirmek icin alet , karin aletleri , agirlik sehbalari yatmak icin masalar var , kurek aleti , bunun gibi basit aletler var .

Fitnessla yuzmeyi ve protein tozunu nasil birlitke goturmeliyim bir aralar fitnessdan sonra yuzmek kaslari yakiyomus gibi seyler duydum ne kadar dogru bilmiyorum.

2. berkayilgun

berkayilgun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    guncel +

Sayfayı Paylaş