Fitness moldellerin aylık kazancı ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Lionss tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar merak ediyorum çogunuz bi ton para harcıyorsunuz sadece vucut yapmak için peki elinize ne geçiyor diyelim fitness model oldugunuz ayda ne kadar kazanabilirsiniz ki en azından hesaplasan aylık 300 400 tl suplement parası veren insanlar var kür dönemi aylık 1000 tl masraf çıkarnalar var yemekleri eklemiyorum bu kadar masrafa degermi sizce ?

2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    cogu supplementi sponsorlar karsiliyor zaten

3. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Ben normal üyelerden söz ediyorum fitness model olmak için neler gerekli bide tipten çok vucut diye biliyorum ??

4. ATICI

ATICI Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ziraat Mühendisi
    Yer:
    Kahramanmaraş
    Fitness model olmak için öncelik her zaman tip bence. Vucudunuz güzel ve define olabilir zaten o yoksa hiç bulaşmazsınız bu işlere. Bakın Jeff(baby face), Marc(baby face), Lazar(Karizma yüz).

Bu arada diğer soruna da cevap vereyim spora ve vücuduna para harcamak mantıksız da gidip oyunlara içkiye alkole mi harcamak mantıklı? Harika bir vücuda sahip olamasan bile en azından sağlıklı ve genç kalırsın. Suplement kullanmıyorum. Kür desen aklımın ucundan dahi geçmez. Bu sporun bana maliyeti gereksiz bir yaşamdan daha da azına mal oluyor. Sonuç olarak bence DEĞER.

TycoLoN ve K'' bunu beğendi.
  5. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    dogru söylüyorsun, simdi arkadas cevremde cogu öyle. Yapamam cok para gidiyor diyorlar ama her hafta alkol party cart curt. Nedense kendi sigara ve alkole verdikleri parayi görmesden geliyorlar. Bence supplement kullanmadiktan sonra Beslenmeye o kadar para gitmiyor

6. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Haklısın sadece merak ettim ve sordum ama body ile ugraşıp tip olmayan çogu ünlü var o taraftan bakarak sordum vucutmu tipmi diye lazar ın tipi olmasa bile you tube üzerinden dahi binlerce kişinin dikatini çekebilir karın kasları her bodycinin hayali şu ana kadar salonllarad gördügüm çogu eleman 2 3 yıl kadar çalışmış ama karın kası namına bişey yok gögüs kol gösül kol tek bunlar bacak desen umursayan yok türkiyede bu sporu yapanlarda piyasada :)

EsKiMoDeL bunu beğendi.
  7. SnycnYcl

SnycnYcl Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Sizin salonda yok heralde :D Bizim salona bir adamlar geliyor yemin ederim kolu kafam kadar :D Adamlara salondaki ağırlıklar yetmiyor utanmasalar bizi bar üstüne koyup kaldırıcaklar :D Lazar da karizma var kardeşim illa baby face olmak şart değil yani :D Ama tabi onlar doğal olmadığı için benim pek hoşuma gitmiyor.Doğal kas yapmış birini Lazar'a tercih ederim yani.Ve ülkemizde Body Building in önemsenmediğini salonlarından anlayabilirsin.Bizim salona bir ara Almanya'dan biri geldi.Burası salon mu ya dedi bizim arkadaşın evindeki fitness odası daha iyi demişti baya küçümsemişti yani.

8. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam haklısın benim gittigim salona gelseniz katil olursunuz :D o derece artis tipler var hocanın saatleri benim saatlerle tutumuyor kısacaı ilgi alaka yok bide salon fazla büyük olmadıgı için spor yaparken biraz daralıyorsunuz mesela çogu salonda gaza getiren müzikler olur bizimkinde türkçe pop var ki ben hippop dinleyen birisiyim yabanc söylersen açılıyor oda sarmıyor :D

SnycnYcl bunu beğendi.
  9. SnycnYcl

SnycnYcl Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Doğrudur birader ya bizim bodrum salonunda serbest ağırlık bölümü var 1 tane pencere yok sadece merdivenden hava geliyor :D Ölüyorum aşağı inince nefes alınmıyo koku ayrı dert.Müzikler ayrı dert mp3 aldım öyle idare ediyorum onlarda terleyince kulaktan çıkıyor benim iyice ayar oluyorum.Zaten hocaya hoca demeye bin şahit :D Adam geliyor salonun içine 2 dakika geziniyor sonra dışarda sigara içmeye çıkıyor :D

10. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen bide bizim salon iki ye ayrılık tekvandocular var ufacık velletler geliyor agırlıklarla flan oynamaya başlıyor koşu bantlarını flan işgal ediyolar hocanın yerine bakanda orada takılıyor acayip bi drum bide bi kaç kişi var böyle atarlı giderli adamlara bişey sorulmuyor direk ne varlan gibisinden bi cevap yapıştırıyorlar sonra gelde dagıtma agzını benc yaparsın gözlerini diker iki saat izler bazen diyorum acaba benc mi yapıcak set bitiyor kalkıyorum yok öyle takılıyor oturuyor bi yere aşırı derece sinir bozuyor motivasyon denilen bişey kalmıyor hatta ilk 15 gün program vermediler neymiş hoca yokmuş halbuki program önünde ama vermiyor :D

11. SnycnYcl

SnycnYcl Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Allah o tiplerden uzak tutsun kardeşim :D Şöyle bir kurum olsada şikayet edebilsek salonlar denetimlense falan hiç ilgi 0 ülkecek :D

12. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    a
    Aynen hocam önüne gelen salon açıyor whey protein tozu kullanmayıp tehlikeli diyen bi salon hocasıyla karşılaştım bulk tan definasyondan haberi yoktu biraz konustuk adam 2 ay sonra protein tozu ve creatin kullanmaya başlamış görünce ilk başta çaktırmadan gülmüştüm düne kadar tehlikeli diyen bugün kullanmaya başlamış sonra sordum salon içi satış yyapılmıyormuş sadece sipariş üzerine getiriyolarmış :D

SnycnYcl bunu beğendi.
  13. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    emekli fitness model maaşı kaç lira? :)

WadeFB ve SnycnYcl bunu beğendi.
  14. Mehmet7

Mehmet7 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Hatay
    aylık 1200. sigortada var. bundan iyisi şamda kayısı

15. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Siz hala dalga geçin devam devam durmak yok pehh

16. Mehmet7

Mehmet7 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Hatay
    hehe :) estağfurullah......... İyi kazanıyorlardır sponsorlar , reklam , imza günleri derken güzel para kazanıyorlardır

17. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Ben tahmini bi fiyat sordum ilerde fitness model olmak gibi bi hedefim var nasıl olunur neler gerekli bu tür bilgiler lazım ondan :D

18. Mehmet7

Mehmet7 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Hatay
    vallahi o zaman bu işi yapan biriyle görüşsen daha iyi olur :) sen işini sevgiyle yap karşılığını zaten alırsın

19. atomkarınca01

atomkarınca01 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Türkiye de fitness model olmak çok zor dostum ya :)

20. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Zevk alıyoruz,sağlıklı oluyoruz,hobimiz bu bizim,güçleniyoruz,vücudumuz güzel oluyor,kızlar beğeniyor ... yetmez mi ? Yani elimize gayet fazla şey geçiyor :D

SpReaD bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş