Fitness modellik hakkında yardım lütfen!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sault tarafından 17 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sault

sault Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese merhaba.Forumda yeniyim,hikayemi ve dertlerimi anlatmak istiyorum.şuan 17 yaşındayım,boyum 172, kilom 64 ,bu hayattaki en büyük hayalim fitness model olmak.Fitness modellerde aranan kriterleri çoğunu biliyorum.13 Yaşımdayken fight club adlı filmi izlerken başladı herşey.Fitness ve bb'e merak sarmıştım.Kendimi geliştirdikten sonra ailemle yaptığım tartışmalar gereği(derslerimi boşladığım için)şuan ara verdim,ama evde çalışıyorum.Ygs ye girdikten sonra tamamen fitness a yönelmeyi düşünüyorum,ve derler ya ilk adımı atmak en zorudur diye ilk adımı nereden atmalıyım tecrübesi olanlar, yarışmalara katılanlar ve daha fazlası hakkında bilgilerinize muhtacım(Türkiyede düzenlenen yarısmalar hakkındada bilgilerinizi bekliyorum).Ve yazdığım üzere boyum 172 cm ,vücut genetiğim mükemmel ama boyumun uzamasını nasıl destekleyebilirim boy hakkındada bilgilerinize muhtacım.

2. mrtxd

mrtxd Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    yardım edin şu kardeşimize bende seneye ygs ye gireceğim bu yüzden seneye bırakmak zorundayım ama 5 aydan beri salonda çalışıyorum temeli hazırlayayım diye

Sayfayı Paylaş