Fitness meraklılarının rüyaları gerçek oluyor... diyor :)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve altec tarafından 5 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. altec

altec Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
  2. Bahadir

Bahadir Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar programcısı
    Yer:
    İstanbul
    Bende aynısı var.

Kullanıyorum.Ancak verdiği fitness programlarını beğendiğimi söyleyemeyeceğim. 30 dak. ile 1.5 saat arasında
    değişen programlar veriyor ki, sadece bunları yaparsan mesele yok ancak ağırlık çalışmalarına zaman kalmıyor.

Ancak bir üst modelinde ise ağırlık çalışmalarını da içeren program veriyor. Yani sana hocalık yapıyor.
    Belki o daha kullanışlı olabilir.

Ben bunu sadece kardio yaptığım günlerde kalp ritmini takip etmek için kullanıyorum.
    Aynı zamanda harcadığın kalori miktarını da gösteriyor.

Sağlıcakla kal.

3. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    eger disarida kosuyorsaniz orman park vs gibi kardio icin garmin forerunner i tavsiye ediyorum. ben almayi düsünüyordum bi ara ama sonra vazgectim. zaten pek cardio yapmiyorum. kol saati kadar ama gps sayesinde toplam kac kilomtere kostugunuzu, ortalama ne kadar hiz yaptiginizi vs hesapliyor.bir turu kosarken hafizasina kayediyor ve ayni turu baska bi gün kosarken diger günden ne kadar ileride ve geride kaldiginizi gösteriyor. bilgisayara baglanabiliyor. kostugunuz arazinin yüksekligini inisleri cikislari bile gösteriyor grafik olarak. cok özellikleri var. gerci nabiz ölcmüyor ama ben disarida cardio yapanlar icin bunu öneririm. tek kötü yani var oda yeni modellerinin biraz pahali olmasi.

Saygilar.

Sayfayı Paylaş