Fitness mı Body mi anlayamadım. ( Programım)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve MrAhmet tarafından 30 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MrAhmet

MrAhmet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boy:1.78

Öncelikle kas yapmak istemiyorum. Sadece amacım vucudu sıkılaştırmak. Omuzları genişletip beli inceltmek. Bide boyumuzu uzatmak istiyorum. Benim programımda boyumun uzamasını engelliyecek şeyler var sanırım. Şimdiden teşekkür ederim :)

Enseye Press 4*10
    Yana Açış (Ayakta) 4*10
    Ön Omuz Press 4*10
    Trapez 4*10

Bençh Press 4*10
    Üst Gögüs Press 4*10
    Tel Bar Curl 4*10

Lat Pull 4*10
    Roving Makine 4*10
    Puşhdavn 4*10

Antreman bitiminde ise

Bisiklet 15 Dk
    Koşu 15 Dk
    Mekik 3*25
    Twist 5 DK
    Ters Mekik 3*25
    Yana Esneme 3*25
    Barfiks 3*10
    Sopa Germe 3*12
    Alt tel çekiş 3*12

Ne yapmam gerektiği hakkında yardımcı olursanız cok sevinirim :) Dediğim gibi sadece omuzları genişletip beli inceltim boyu uzatmak istiyorum :)

2. mgmert95

mgmert95 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Hemen hemen benim programla aynı tek barfiks yok ve bacak çalışmıyorum sadece göğüs omuz kol ve karın çalışıyorum fit bir vücut için bacak hareketleri yapmıyorsan boyunun uzamasını engelleyecek bir sorun yok bence. Hatta Pull down boy uzatıyor diye duymuştum.

3. MrAhmet

MrAhmet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anladım Dostum Çok Sağol Bacak Çalışmicam Zaten :)

4. iNFaZ100

iNFaZ100 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gastronomi ve Mutfak sanatları Öğrencisi
    Yer:
    Çorum/İskilip
    p90 sonrada p90x yağ yakarak beli inceltir sıkı bir vücuda sahi olursun 177 boyundayım p90x sayesinde omuz ölçüm 127 cm göğüs 109 kol 34 kilo 70 :) boyum 19 yaşımdan sonra 1 cm uzadı 20 yaşımdayım üçgen yapılıyım :) ve yaşıtlarım arasında güçlüyüm sanayi işcisi falan işte ağır iş yapıp sağlam bedenleri olanlardan tavsiye edrim 3 metrelik duvara adım sayarak çıkıyorum herşey p90x sayesinde ama önce p90x yapmalısın eğer karar verirsen tabi bide bol proteinli beslenmen şart itediğin vücut geliştirme taktiğini uygula mecbur protein bkımından yüksek beslenmelisin

5. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş