Fitness Kaç Yaşında Başlanır

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ultraslanka tarafından 14 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ultraslanka

ultraslanka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    13 Yaşındayım Evde 2+2 Kg Dumblle Var 12 Yaşından Beri Düzenli Olarak Çalışıyorum Bu Yaz Fitnesse Başlayacağım Sizce Yaşım Uygunmubench_O

2. SweatingBullets

SweatingBullets Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Bunları gördükçe forumdan soğuyorum yemin ediyorum, 13 yaşında çocuksun daha git dersine çalışta iyi bir liseye gir. 18li yaşlarına gel öyle düşünürsün bu işleri.

3. bozkurt73

bozkurt73 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    şırnak
    bu bir spor ve bu tip sorulara uzmanlar cevap vermeli....insanların şevkini kırma...bilinçli ülkelerde 3 yaşında yüzmeye başlıyorlar...

esRaRenqiz, rockybalboa7 ve ultraslanka bunu beğendi.
  4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    hardcore body building için 13 yaş erken olabilir fakat fitness için uygundur boy uzaması durması durumu belki kafanı karıştırmış olabilir küçük yaşlarda body building yapan bazı profesyonellerin örnek lou ferrigno gibi uzun boylu oldukları görülmüştür ancak yinede çok ağır kilolarla çalışma yapılmamasında fayda vardır ki sen zaten fitness yapacaksın onun rahat ol güzel bir noktayada değinmişsin Avrupa ve Amerikada 3 yaşından aşağıda olan çocuklara bile spor sevgisi aşılıyorlar öğrencilerin görevi tabiki ilk önce ders çalışmaktır ancak boş vakitlerinde spor yapmaları ve sanatla ilgilenmeleri çok önemli böylece kötü alışkanlıklar bulmazlar belkide bir spor yada sanat dalındaki yeteneğini farkedebilirler

2157 bunu beğendi.
  5. brhmcr

brhmcr Guest

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş