FITNESS EKIPMANLARI

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve barancelik9777 tarafından 6 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. barancelik9777

barancelik9777 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba arkadaşlar elimde bulunan ve evde çok yer kapladığından satmak istediğim fitness ekipmanları var bana göre oldukça ucuz ve makul bir fiyata vereceğim dediğim gibi spor salonuna yazıldığım için hem kullanmıyorum bu yüzdende evde boş yer kaplıyor bu nedenden dolayı da ilgilenen arkadaşa oldukça uygun fiyata vermeyi planlıyorum.Set olarak satacağım tekli satış malesef düşünmüyorum bunun nedeni de belirttiğim gibi yüksek fiyatlar istememem.Ürünler çok kullanılmadı.Heves edip almıştım zamanında fakat spor salonuna gittiğimden evde boş boş duruyolar.ANKARA İÇİ SATIŞ TERCİHİMDİR.
    SATTIĞIM ÜRÜNLER:
    -1 adet domyos marka eklenebilir 10 kgluk dambıl(4x 1kg ağırlık,2x 2kg ağırlık,1 tane 2 kg bar)
    -2 adet adler marka 4 kglık dambıl
    -2 adet bilek çalıştırma aleti
    -fitness eldiveni
    Hepsine 65YTL istiyorum.Ürünlerim 2.eldir.Alan arkadaşa yanında 1 adet toz saklama kabı,1 adet hap saklama kutusu ve 1 adet shaker(açılmamış)hediye edeceğim.İlgilenen arkadaşlar mesaj yoluyla iletişime geçebilir.İyi günler dilerim herkese kolay gelsin

2. barancelik9777

barancelik9777 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Konuyu tekrar düzenlemek istedim fakat nasıl yapacağımı bulamadım bu yüzdende tekrar konu açtım forumda yeniyim kusura bakmayın bu konuyuda silemedim ilgili kişiler bu konuyu kapatırlarsa çok mutlu olurum teşekkür ederim

3. barancelik9777

barancelik9777 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8

Sayfayı Paylaş