Fitness başlama

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MertCan07 tarafından 23 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MertCan07

MertCan07 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba abilerim ve arkadaşlarım yaş 16 boy 1.76 kilo 59-60 ben Muay thai sporuyla uğraşmak istiyorum ama ciddi bir biçimde uğraşmak istediğim için önce vücudumu geliştirmek istedim.Burda bir fitness salonuna gitmek istiyorum öğrenciyim ve oyüzden pek iyi bi salona gidemicem arkadaşımın gittiği biryere gidicem 70tl öğrenci için.Her alet var fakat hoca göbekli biri salonu açmış birşey bilmiyor bir genç almış yanına oda pek bilmiyo başladığımda ilk alışmak için 1-2 hafta onun verdiği programı uygulamak istiyorum sonrada sizden bana bir progam vermenizi istiyorum.Vücudum yerine oturunca kilo alınca bırakıcam Ve muay thai başlicam şimdi arkadaşlar gerçekten gitmek için gitmicem yani antremanın hakkını vericem ve düzenli beslenicem bu şekilde orta halli bir vücudu nekadar sürede çıkarabilirim sorumu yanlış anlayamın sakın 2 ay gidiyim kaslı oliyim kafasında değilim bu şekilde 1 yıl sürse 1 yıl giderim birde son olarak sporu bıraktıktan sonra muay thai de haftada 3kere şınav mekik barfiks tarzı şeyler yapıcaz ayrıca evdede 40kg dambıl setim ve barfiks aletim var bıraktıktan sonra kilolmu ve kaslarımı kaybetmemek için napabilirim evimin yakınında küçük bi street workout parkıda Var ayrıca Teşekkürler .(daha önce aikodo ve düzenli olmasada şuan street workoutla uğraşıyorum yani çok ham değilim):)

2. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Bence sadece street workout yap evdede aletlerin varmış kendine uygun bi program çıkar yap.

3. MertCan07

MertCan07 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    yorum için teşekkürler ama fitnessla daha iyi ve daha hızlı bi sonuç alıcağımı düşünüyorum

4. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Forumda arama yaparsan 14 yaş ve üstüne program yazılmış ona bi bak derim :)

5. MertCan07

MertCan07 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bakarım çok teşekkürler 2gün sonra 17yim açıkcası hafif programlar istemiyorum ama başlangıç için olabilir :):)

6. MertCan07

MertCan07 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3

Sayfayı Paylaş