fitness a yeni baslıyorum gainer önerisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve vicevicen4505 tarafından 13 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. vicevicen4505

vicevicen4505 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    selamın aleykum fitness a daha önce basladım aslında ama 3 ay gittim ve bir ilaç kullanmadım benım kilo sorunum var cok az alıyorum iştaım pek yok yanı yemek yiyorum ama kılo alamıyorum dıyenlerden değilim ben yemek pek yıyemıyorum arastırdım gainerin yararı olacağını düsümdün toplamda 7 8 ay finess a gidicem hafta da 4 veya 5 gün calısıcam ama kılom az oldugu ıcın ıse yaramıyor gainer ile 1 ayda kaç kılo alırım ya da sadece gaıner yeter lı mı yanında proteın tozu ya da baska bısı lazım mı yardım eder mısınız

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Merhabalar,
    Şahsen yeni başlayacağın için herhangi bir supplemente ihtiyacın yok.Herhangi bir faydasını göremezsin.Gainer bana göre gereksiz.Gainer zaten protein tozu+toz şeker.Gainerinde etkisini görebilmen için yemek yemen gerekiyor.Yiyemiyorum diye birşey yok kusana kadar yiyeceksin başka bir yolu yok malesef.Gainera vereceğin parayı kırmızı ete,beslenmene harca kaliteli protein alırsın sağlıklı kilo alırsın.

kaansahin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş