Fitness a gerçekten hakim olanların yardımına ihtiyacım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Bahacangrbzr tarafından 15 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Bahacangrbzr

Bahacangrbzr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar sporu bırakalı yaklaşık olarak 1 sene oldu.Göbek çıkmaya başladı ve çevremdeki insanlar da bundan bahsedince artık sporu düzgün bir şekilde yapmaya karar verdim.Anatomik olarak vücudumun şekli gayet güzel omuzlar geniş hatta mac-Fit e kaydoldum dün antrenör çok iyi olursun sen dedi.Antrenörler para karsılıgı tavsiyelerde bulundugu için pek yardımcı olamadı.baslangıc hareketlerını aletlerı gosterdı.Bu arada boyum 1.80 kilom 92 ama antrenör de dahil olmak üzere yakın çevremden hatta ilk tanıltıgım kışilere kilomu sordugumda bana en fazla 80 sin diyorlar.Antreman olarak önce 1 aylık alısma şeylerini söylediler aletler kardiyo falan.Spor geçmişim yok denecek kadar az yani 2 3 yazdır 1 ay 1.5 ay gitmişliğm var sadece.Gerçekten işin ehli olan arkadaslar program olarak ne yapmalıyım.Haftada kaç kere. bölgesel mi. Ve en önemlisi nasıl beslenmeliyim çünkü kilom 92.antrenör yağ yakmaya falan çalışma iyisin dedi de göbek fena.olsun 4 aya erir dedi ama içinizden daha iyi bilenlere de sormak istiyorum.Biraz uzun oldu ama şimdiden teşekkür ederim

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş