Fitness İçin Şort Önerisi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Nigerian tarafından 20 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Nigerian

Nigerian Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba, şort tavsiyesi istiyorum sizden.
    Yahu takıldığın şeye bak giy bişiler git demeyin hafif olması ve bol olmaması önemli. Bol olursa kalçalarım ağrıyor dar olursa da hareket edemiyorum doğru düzgün.
    Geçen internetten şort aldım basketbol şortu medium. Belim 92-94 cm fakat bol geldi gibi. Kalça 100 cm bu arada. Markası adidastı şortu bu arada.
    Yahu ne uğraşıyorsun git bir yerden al demeyin internette ucuzunu bulabiliyorum
    Fiyatı 70-90 tl arası olursa sevinirim.

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    90 liralık şortu ben anca özel davet ya da düğüne giderken giyerim. spor yaparken 5 liralık yeter. biz de memleket fakir sanıyoruz :rolleyes:

statico, fbirfn, BmwBody ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  3. Nigerian

Nigerian Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    :)) Arkadaşım trollemesek iyi olur.

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Ben pazardan aliyorum tr ye gittigimde,hem görerek aliyorum Hemde ucuz oluyor,hangisi rahatsa sece sece aliyorum:)

5. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    yahu gelmişsin buraya ucuz şort bulamıyorum, bana pahalı şort tavsiye edin diye akıl istiyorsun :) pahalı şort istersen gidersin adidasa nikeye ya da avmlerin spor mağazalarına, envai çeşit pahalı şort bulursun. biz ya da burdakiler senin beden ölçünü kalıbını nerden bilsin de sana şort tavsiye etsin? burda spor yaparken 90 liralık şort giyen kaç tane adam bulacaksın? spor yaparken giyilen şort ne kadar yıkanırsa yıkansın, kısa zaman sonra bakteri biriktirir ve yırtık olmasa da çöpe atılması gerekir.
    böyle bir konunun amacı ancak ve ancak "ben çok zenginim , pahalı giyerim, ucuz şeyler giyemem" mesajı vermektir. o da zaten bizi ilgilendirmez. neyse git pahalı şortunu al, ben konuyu trollemeyeyeyim :)

Cevikell ve fbirfn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş