Fitnesi Bırakırken ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve WeqaLe34 tarafından 2 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. WeqaLe34

WeqaLe34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    S.a Arkadaşlar
    17 yaşondayım.3 aydır fitnessa gidiyorum.Ben fitnessa gelecek seneki girceğim sınav nedeniyle 3 ay sonra uzun bir ara vermek zorunda kalacağım.Bıraktıgım zaman vicudumdaki kasları kaybetmemek için yapabileceğim birşey ler varmı.Forumlarda gezinirken gece yatmadan önce bazı vitaminleri alırsam hiçbir gerileminin olmuycagını duymustum.Yardımcı olabilirnmisiniz.bench_O

2. brhmcr

brhmcr Guest

Pek yapabilecegin birsey yok, beslenmene dikkat, 3 ayda kazandigin seyleri toparlamak tekrar 3 ayini alacaktir. DErt etme. Ayrica oyle bir mucize ilac veya vitamin yok.

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bırakınca maalesef formdan düşersin ilaçti vitamindi bunlar hiçbir fayda etmez bırakınca kaslar gider kim yazmışsa iyi sallamış inanma böyle şeylere ancak beslenmene dikkat edip evde şınav mekik barfix üçlüsü ile form tutabilirsin tabi şınavı mekiği barfiksi şekillendirerek onuda internetten araştırabilirsin

fsmy bunu beğendi.
  4. jeune_turc

jeune_turc Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Aslına bakarsan 50 kg lık barbell-dumbell setleri var 150-200 TL civarı internette... Yine 25 TL civarı kapıya monte barfiksler satılıyor... 200-250 TL civarı ayırabilirsen eğer, günde 30-45 dk da ayırarak evde de mevcut durumunu koruyabilir hatta daha da gelişebilir ve çok iyi bir form tutabilrsin...

5. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Üç aylık gelişimde zaten cok birşey kazanamazsın. Farzedelimki kazandın sonra hepsini kaybettin geri alman yine 3 ay etse yine kısacık bir zaman ;)

Sayfayı Paylaş