fitnesa başladım kafam çok karışık?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve fitmikız tarafından 8 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. fitmikız

fitmikız Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    boyum 1.64 şuanki kilom 60 2 ayda 10 kilo verdim yürüyüş ve yediklerime dikkat ederek. ama gelin görün ki vucutta degişim pek olmadı bel ve karın çevrem bacaklarımın dizden yukarısı yaglı ve çok gevşek diyebilirim.sıkılaşıp kas oranımı arttırmak için fitnesa yazıldım çokda çekingenim aslında oyüzen geç olsun güç olmasın diyelim. yanlız bilindigi gibi spor salonlarında başlıyınca herkezin problemi hocaların ilgisizligi.. 1 hafta oldu başlayalı ilk gün hoca aletleri gösterdii 3.10 yap dedi hepsini ve sonra hocanın peşinde gezme işi başladı.ben nekadar gidip sorsamda hoca ilgilenmiyor. bana basit bir şekilde özellikle aletlerle sırasıyla kaç kg ve kaç tekrar yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz.ve alt üst aynı günmü çalışmalıyım.diyet konusundada sabah kahvaltımı sıkı yapıyorum 4.5 5 saat sonra ögle yemegi 2.3 saat sonra salona gidiyorum neyapıccagımı şaşırıyorum boş boş baktıgım oluyor yani.akşam üstü salondan çıkıyorum bir meyve yiyorum ve eve gelipufak ufak atıştıryıroum. forumda mevcut programlar evet ama resimlerin çogunu açamadım bana anlıcagım şekilde bir program yazarsanız çok sevinirim.ve belirtmek istiyorum salona 1 sate yakın yürüyorum oyüzzden kardiyoyu fazla uzatmıyorum.

Sayfayı Paylaş