Fit vucuda ulaşmak sizce zormu kolaymı kendi deneyimlerinizide yazın :D

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Aslann tarafından 2 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Fit vucuttan kastım bu
    http://img.welt.de/img/stars/crop11...Justin-Bieber-zeigt-durchtrainierten-Body.jpg

http://www.bollywoodvision.com/wp-content/uploads/2013/04/Justin-Bieber-ChestBiceps-size.jpg

Yanlız hayranı degilim baştan söyleyim makara yapmayın :D neyse akradaşlar bu tarz bi vucut istiyorum mesomorph vucut tipine sahibim karın kası çalışıyorum uzun bir süredir sadece yag sorunum var biraz 180 boy 82 kiloyum bu hale gelmek sizce zor olurmu ilk bir ayda 77 kg ya düşmek istiyorum bana artıları yada eksileri ne olur detaylı bi şekilde anlatırsanız gerçekten sevinirim bide fazla gidemecem body ye ilk 1 ay haftanın 6 günü gidicem ondan sonra dersler okul takımları flan vaktim olmuyor sizce bu kadar kısa bi sürede bu tarz bi vucut elde edermiyim :)

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    edemezsin :)

3. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Zor diyorsun yani bişeyden karın kasından koldan flan şüphem yok güveniyorum kendimede gögüs sıkıntı olur gibime geliyor bi yandan arkadaşa bakıyorum 1 ayda gögüs yokken çıkardı ikilemde kaldım desem yeridir gögüs konusunda

4. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    bir ayda 5 kilo ver çok sağlam bir diyetle ama hastalanmanda muhtemel ya :) + kas hafızan yoksa kısa sürede kas çıkarman zor olur

5. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    bu fit degilki zayifliktan kemikleri sayilan hatlari belli olmus bir vucut :) ben fitlikten bahsedeyim cokta zor degil biraz irade ve kendini tutabilme meselesi aslinda duzenli saglam bir diyet ve antreman programiyla yakalayamayacagin vucut profili yoktur.. diyet ve antremanlarla ilgili bir cok makale ve baslik sitede var biraz arastir ve basla kolay gelsin :)

Kursat38 bunu beğendi.
  6. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Ben senin nasil bir vucut istediğini anladim kardeşim.pazartesi persembe p4p chest workout,çarşamba cuma pazar p4p six pack workout yap.Birde iyi beslen .4 hafta sonra tekrar beklerim
    a32

7. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Bence hedefin daha büyük olmalı ayrıca bu vücut bana göre fit değil :)

8. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Ortada elde edilecek bir vücut göremedim. Düzenli spor yapıp(ağırlık harici) az yağ oranına sahip oldumu böyle bir vücudun olur zaten.

Sayfayı Paylaş