FISTIK EZMESİ YARDIM

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sergen turaman tarafından 1 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Selam arkadaşlar ben lean bulk yapıyorum.178 boy 58.4 kgyim.normalde hep kaya çiftliğinden fıstık ezmesi alırdım.bguün yanlışlıkla peynirci babaya girdim.fıstık ezmesi daha değişik böyle parçalı parçalı.tattım daha tatlı gibi.daha şekerli 500 gr aldım tüketmem lazım ancak sorum şu her sabah bunu abartmadan yemek beni yağlandırırmı ? içindeki şekerden dolayı

2. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    gün iiçinde başka hiç şeker yemiyorum.

3. mr.panıc

mr.panıc Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    kaya sarkueterı veya supermarketlerde satılan gold vb fıstık ezmlerınde seker var bu kacınıolmaz. ama sarkuterıden aldıklarında bu oran daha fazla. fıstık ezmesı normalde sekersız olur ve proteın mıktarı bakımından 100 gr mında 18 gr uzerınde proteın barındırır. sana tavsıyem sarkuterıden alma mıgros a101 vb yerlerde gold krem fıstık var onu al ayrıca eger butcen musaıtse calve markasının fıstık ezmesı var sıfır seker ve proteın oranı 100 gramında 23 gram alıcaksan onu al.sarkuterınden kacın :)

sergen turaman bunu beğendi.
  4. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Şarküteri de tahmin ne kadar vardır ben 6 aydır yiyorum hiç yağlanma yok 8 yağ oranı var 58 kg ama yağlanma olmasın sonuçta sadece sabah şeker tükettiyorum başka yok calve alcam ozaman hngi marketlerde var

5. mr.panıc

mr.panıc Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    mıgrosdan alıyorum ben . zaten gercek fıstık ezmesı o saf katkısız oldugundan tadı bıraz eksımsı gelebılır ama proteın oranı yuksek. sarkuterıdekınde seker oranı yuksek :) bıldıgın cıkolata gıbı :)

6. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bitek calve de şeker yok diye biliyorum benim tükettiğim o,parçalı ve parçasız diye 2 çeşidi var.Şekerliyi tüketiceksen sabah falan değil antremandan 10-15 dk önce 2 çorba kaşığı ye (30-40 gr)

sergen turaman bunu beğendi.
  7. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    abi kahvaltıda ve ant sonrası şeker tüketilir flan diyşordu bende ordan hem sağlılı yağ birazda şeker olsun diye kahvaltıda yiyorum

8. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Antremanda şekeri yakma imkanın olacak ama sabah yediğin şeker yağ olarak depolanır,tabi senin tercihin yine :) Ant sonrasıda önermiyorum,ya ant öncesi yada set aralarında boşalan glikojen depolarını doldurmak için tüketebilirsin.

Sayfayı Paylaş