Fikrinizi almak istedim

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve kaderebak tarafından 20 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kaderebak

kaderebak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar , benim sorunum şu , 26.02.2013 tarihinde spora başladım , spora başlamadan önce 100 kiloydum.

boy : 1.87
    Kilo: 100

Spora başlamaktan kastım haftanın 3 günü spor salonunda hocanın verdiği antrenmanları, diğer 3 günü ise 4 km yürüme ve 500 m x 6 toplam 3 km koşuyorum. Günde 2 paket sigara içtiğim için her 500 metrede yaklaşık 30-50 saniye soluklanıyorum.

26.03.2013 itibari ile kilom 91 e düştü yaklaşık 9 kilo vermiştim. Olay şu ki ilk 1 ayda verdiğim kiloyu 2. ay veremedim ve kilom halen 91 92 aralıklarında devam ediyor.

Bu süre zarfında ekmek le ilişiğimi kestim , çayda kullandığım şeker miktarını % 50 azalttım , yağlı ve şekerli hiç bir şey yemiyorum , sabah kahvaltısında 5 adet haşlanmış yumurta ve akşamda hafif şeyler yiyorum. Ekmek hiç yemiyorum.

Sormak istediğim vücudum bu tempoya alıştığı için mi kilo vermem zorlaştı , yoksa salonda kullandığım protein tozumu kilo yapıyor ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

2. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Proteın tozunun etkısı olabılır