Fikrinize ihtiyacim var

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve chissio tarafından 3 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. chissio

chissio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Simdi arkadaslar yanlis anlasilmasin ama prof arkadaslara ihtiyacim var . Neden derseniz anlatiyorum hemen

Ön bilgi olarak soyle anlatayim : Simdi yatalak kaldigim icin bi donem140 kilodan 74 e dusmus ( orginal kilom buydu ) ve suan bb ile 83 olmus 1.88 boyunda ve 4 senedir bu sporu yapan bi adamim .

Spor yaptigim donem boyunca yag oranim yuzde 8 de gordu yuzde 14 de ( suan ) ancak karnimdaki yaglari eritemedim.

Bu sorudan cok sıkıldiniz biliyorum ama bu is cok anlamsiz geliyor bana .
    O da su ben uzun donem basketbol oynamis aileden sporcu biriyim , beslenmenin nasil oldugunu neyi ne kadar alacagimi , insulin direncinin , kan sekerine vs. dikkat etmekteyim . Suan vucudumda kollarim dahil olmak uzere bulk donemindeyken bile parcali gorunurken , gobegi eritemedim .

Hatta gunluk beslenmemi de yazayim sizlere
    Kahvalti -> 5-6 yumurta (1 sari) , 150 gr. Lor peyniri , cavdar ekmegine domates - peynirli tost , whey plex protein
    Oglen -> tavuk pilav ( okulda fix ) yogurt
    Aksama kadar 10 15 badem kuru kayisi vs.
    İdmandan once bmx amino asit ve whey protein ve BSN noxplode
    İdmandan sonra whey ve amina asit
    Aksam yemeginde 300 400 gr. Et( balik , tavuk) , corba , yogurt ve az biraz yas uzum

Bu yazdigim asagi yukari hergun tekrar etmektedir . Bunu da bb icin degil normal besin olarakta seve seve tukettigim urunler .

Herneyse demem o ki insulin direnci , kan testleri normal cikan biri olarak bu kadar duzgun beslenmeyle nasil olurda su karni duzleyemiyorum .
    Ya napcaksin olmasin diyenler olabilirim onlara da saygilar eyvallah ama obsesif bir adamim kusursuz olmali hersey :)

En sonunda winstrol , oxandrolone , clenbuterol , trenacetat ve yahut decabol artik her ne ise yarayacaksa kullanmayi bile dusunuyorum ki anabolizana karsi biriyim. Zaten konuya prof babalar baksin dememin sebebide bu anabolizana dusmelimiyim dusmemelimiyim.

Hurmetler efendim , okudugunuz icin tesekkur ederim .

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Profluk durum yok, sadece göbek gidene kadar yağ yakımına devam et.

3. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Hepsinin yag olduguna eminmisiniz? Eğer yukardan asagiya bir gobek varsa yediginiz bir sey laktoz olabilir siskinlik yapabiliyor gobek gibi duruyor..kullandigim protein tozunda sut proteinide vardi kullana kullana anladim..biraktim ve gobegim tamamen indi...

Sayfayı Paylaş